Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ventspils slimnīcā sagaidīts 2021. gada pirmais mazulis

Meitenīte vārdā Evelīna SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā” Ventspils slimnīcā nāca pasaulē 4.janvārī plkst. 9.20. Evelīna piedzimstot svēra 4092 gramus un bija 57 cm gara. Meitenīte ir trešais bērniņš Goldbergu ģimenē no Talsiem. Mazo māsiņu mājās gaida brālis Daniels Niks (16 gadi) un māsa Nikola (13 gadi).

Jaunā māmiņa ļoti pozitīvi novērtēja savu dzemdību pieredzi Ventspils slimnīcā un atzinīgi vērtēja Dzemdību nodaļas speciālistu darbu.

Slimnīcas kolektīva vārdā ģimeni sveica SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, vēlot ģimenei veselību un laimi.

2020. gadā Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā piedzimuši 522 mazuļi - 233 meitenes un 289 zēni.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu, turklāt jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums.

05.01.2021