phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā būtiski pilnveido aprīkojumu COVID-19 pacientu ārstēšanai

Šonedēļ SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” paraksta līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par finansējuma piešķiršanu 359 tūkst. eiro apmērā medicīnas ierīču iegādei, lai stiprinātu veselības aprūpes kapacitāti COVID – 19 pacientu ārstēšanā, kā arī lai izveidotu papildu aprīkotas gultasvietas Ventspils slimnīcā.

Par piešķirto finansējumu tiks iegādāti monitori pacientu vitālo rādītāju noteikšanai un novērošanai, videolaringoskopi, pārvietojamās diagnostikas iekārtas, elektrokardiogrāfi, automātiskās virsmu dezinfekcijas iekārtas, inhalācijas aparāti, pulsa oksimetri, skābekļa plūsmas mērītāji un terapijas iekārtas, platforma pacientu pacelšanai, pārvietojamie medikamentu un medicīnisko preču skapji, slēgtā tipa baktericīdās lampas, enterālās barošanas sūkņi, perfuzori, infuzomati, vakuuma sūkņi, infūzu statīvi, kā arī pacientu gultas, pretizgulējuma matrači un gultasvietu aprīkojums.

Pagājušajā nedēļā slimnīcai piegādātas arī septiņas valsts finansētas pārvietojamās plaušu mākslīgās ventilācijas iekārtas. Līdz šim slimnīcā bija desmit plaušu mākslīgās ventilācijas iekārtas, no kurām trīs – pārvietojamās.

Reaģējot uz pieaugošo Covid-19 pacientu skaitu, slimnīcā vairāku nodaļu darbs ticis pārprofilēts, pielāgojot tās Covid-19 pacientu ārstēšanai. Vienlaikus slimnīca arī pārplāno nodaļu darbu, lai turpinātu nodrošināt kvalitatīvu citu pacientu ārstēšanu. Tā piemēram, šonedēļ Ventspils slimnīcā izveidota papildu intensīvās terapijas nodaļas vienība, nodrošinot, ka Covid-19 pacienti ar smagu slimības gaitu un intensīvās aprūpes pacienti, kuriem nav konstatēta saslimšana ar Covid-19, tiek ārstēti un uzraudzīti nodalīti. Atbilstoši tam ir veiktas izmaiņas valsts hospitalizācijas plānā.

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis norādīja, ka papildu iekārtu iegāde un gultasvietu nodrošināšna ļaus ne tikai sagatavoties Covid-19 pacientu plūsmas pieaugumam, bet arī sniegs pilnvērtīgākas iespējas uzraudzīt slimības norises gaitu un ārstēt pacientus.

05.01.2021.