Tālrunis donoriemphone 636 20947

Kurzemes acu centrs aicina - Neatliec ārsta apmeklējumu!

Neraugoties uz to, ka šobrīd ārkārtējas situācijas dēļ atceltas plānveida operācijas – tai skaitā acu operācijas, oftalmologu konsultācijas Kurzemes acu centrā gan bērniem, gan pieaugušajiem notiek. Kurzemes acu centrā Ventspilī, Talsos un Kuldīgā iespējams pieteikties gan uz valsts apmaksātām, gan maksas vizītēm.

Kurzemes acu centra vadītājs K.Ozols norādīja, ka, nākot uz konsultāciju, jāievēro valsī noteiktās drošības prasības, tai skaitā obligāti jālieto sejas maskas. Rūpējoties par pacientu drošību, personāls ievēro visas epidemioloģiskās drošības prasības. K. Ozols aicina ierasties uz vizīti 20 minūtes ātrāk, saņemot kartīti reģistratūrā, kā arī, gaidot vizīti, nedrūzmēties.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, ir pacienti, kas atliek vizīti pie acu ārsta, tomēr oftalmologs K.Ozols norādīja, ka apmeklējumu atlikt nebūtu ieteicams, jo tas var radīt padziļinātas problēmas un redzi ietekmēt ilgtermiņā.

Kurzemes acu centrs ir aprīkots ar mūsdienīgām tehnoloģijām pacientu acu slimību diagnosticēšanai un ārstēšanai, kā arī mērķtiecīgi piesaistīti kvalificēti speciālisti. Konsultācijām pie SIA ’’Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” oftalmologiem Kurzemes acu centrā iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni: -Ventspilī, Kuldīgā – 63624665; - Talsos - 632 59997 Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī Kurzemes acu centrs tika atvērts 2014.gadā. Šobrīd centrs darbojas Ventspilī, Talsos un Kuldīgā, un gadā to apmeklē 10 – 12 tūkst. pacientu.

08.01.2021.