Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ventspilnieku ģimenē sagaidīts astotais mazulis!

Tradīcija – izgreznot auto, jaundzimušo vedot mājās no slimnīcas, ir ļoti populāra. Šodien slimnīcas sētā nevarēja nepamanīt krāšņi izrotāto busiņu un kuplo bērnu pulciņu tam līdzās!

Ventspilnieku ģimenē, kas šodien no Ventspils slimnīcas devās mājup par vēl vienu māsiņu bagātāki, nu jau ir astoņi bērni. Daudzbērnu māmiņa ir ļoti apmierināta ar Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu un personālu, kā arī norādīja, ka Ventspilī dzimuši seši no astoņiem bērniņiem.

Veselību kuplajai ģimenei vēl SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”.

15.02.2021