Ja kādu iemeslu dēļ neizdodas sazināties ar slimnīcas reģistratūru pa telefonu, varat sazināties ar mums, nosūtot e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. norādot e-pastā Jūsu kontaktinformāciju.

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Šonedēļ uzsākta izbraukuma vakcinācija sociālās aprūpes centros

Kopumā divas profesionālas vakcinācijas komandas - viena no Ventspils slimnīcas un viena no Talsu filiāles – dosies uz 13 sociālās aprūpes centriem un iestādēm Ziemeļkurzemē, vakcinējot turpat 700 sociālās aprūpes centru klientus un darbiniekus.

Otrdien, 16. februārī, Izbraukuma vakcinācijas kabinets devās uz Sociālās aprūpes namu “Selga”, kur vakcinēti 52 klienti un darbinieki, kā arī uz sociālās aprūpes centru “Landze”, kur plānots vakcinēt 58 personas. Vakcinēšanai tiek izmantotas "AstraZeneca" vakcīnas.

Sociālās aprūpes namā “Selga” vakcinācija noritējusi pēc plāna, klienti un darbinieki norādīja, ka vakcinēties nolēmuši, jo nevēlas saslimt un, apzinoties Covid-19 slimības nopietnību, ar vakcīnu cer justies drošāk. Citi uzsvēra, ka vakcīnu ļoti gaidījuši, bet tie, kuri jau bija izslimojuši un piedzīvojuši slimības izpausmes, norādīja, ka ļoti nevēlētos Covid-19 pārslimot vēlreiz.

Vēl šajā nedēļā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” vakcināciju veiks Laucienas, Dundagas,  Jūrkalnes, Usmas un Laidzes sociālās aprūpes centros.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un operatīvu vakcinācijas procesu, slimnīca tam gatavojās jau laikus – divas profesionālas komandas katra trīs cilvēku sastāvā (ārsts, medmāsa un reģistrators) veic vakcinējamo personu anketēšanu, reģistrēšanu, vakcināciju, kā arī nodrošina nepieciešamo kontroli pēc vakcīnas saņemšanas.

Pēc slimnīcas aicinājuma Sociālās aprūpes centru vadītāji ir izveidojuši sarakstus ar tiem darbiniekiem un klientiem, kuri ir piekrituši vakcinācijai. Klientu veselības stāvokli pirms vakcinācijas būs novērtējuši arī ģimenes ārsti, kuri strādā šajos centros, jo mediķiem, kuri ieradīsies vakcinēt, ir svarīgi zināt katra cilvēka vispārējo, ne tikai tā brīža veselības stāvokli.

16.02.2021