phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

Ja kādu iemeslu dēļ neizdodas sazināties ar slimnīcas reģistratūru pa telefonu, varat sazināties ar mums, nosūtot e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. norādot e-pastā Jūsu kontaktinformāciju.

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Šonedēļ uzsākta izbraukuma vakcinācija sociālās aprūpes centros

Kopumā divas profesionālas vakcinācijas komandas - viena no Ventspils slimnīcas un viena no Talsu filiāles – dosies uz 13 sociālās aprūpes centriem un iestādēm Ziemeļkurzemē, vakcinējot turpat 700 sociālās aprūpes centru klientus un darbiniekus.

Otrdien, 16. februārī, Izbraukuma vakcinācijas kabinets devās uz Sociālās aprūpes namu “Selga”, kur vakcinēti 52 klienti un darbinieki, kā arī uz sociālās aprūpes centru “Landze”, kur plānots vakcinēt 58 personas. Vakcinēšanai tiek izmantotas "AstraZeneca" vakcīnas.

Sociālās aprūpes namā “Selga” vakcinācija noritējusi pēc plāna, klienti un darbinieki norādīja, ka vakcinēties nolēmuši, jo nevēlas saslimt un, apzinoties Covid-19 slimības nopietnību, ar vakcīnu cer justies drošāk. Citi uzsvēra, ka vakcīnu ļoti gaidījuši, bet tie, kuri jau bija izslimojuši un piedzīvojuši slimības izpausmes, norādīja, ka ļoti nevēlētos Covid-19 pārslimot vēlreiz.

Vēl šajā nedēļā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” vakcināciju veiks Laucienas, Dundagas,  Jūrkalnes, Usmas un Laidzes sociālās aprūpes centros.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un operatīvu vakcinācijas procesu, slimnīca tam gatavojās jau laikus – divas profesionālas komandas katra trīs cilvēku sastāvā (ārsts, medmāsa un reģistrators) veic vakcinējamo personu anketēšanu, reģistrēšanu, vakcināciju, kā arī nodrošina nepieciešamo kontroli pēc vakcīnas saņemšanas.

Pēc slimnīcas aicinājuma Sociālās aprūpes centru vadītāji ir izveidojuši sarakstus ar tiem darbiniekiem un klientiem, kuri ir piekrituši vakcinācijai. Klientu veselības stāvokli pirms vakcinācijas būs novērtējuši arī ģimenes ārsti, kuri strādā šajos centros, jo mediķiem, kuri ieradīsies vakcinēt, ir svarīgi zināt katra cilvēka vispārējo, ne tikai tā brīža veselības stāvokli.

16.02.2021