Tālrunis donoriemphone 636 20947

Seniori 70+ šobrīd tiek aicināti pieteikties vakcinācijai pret Covid-19 Ventspils slimnīcā

Paralēli reģistrācijai portālā manavakcina.lv, seniori 70+ šobrīd tiek aicināti pieteikties vakcinācijai arī Ventspils slimnīcā*. Šāda iespēja tiek piedāvāta, lai maksimāli operatīvi varētu tikt uzsākta vakcinācija tiklīdz būs pieejamas vakcīnas.

Pieteikties iespējams pa tālruni: 636 24665.

Veicot zvanu, ir jābūt gatavam nosaukt savu personas kodu un vārdu/uzvārdu, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi. Būs iespēja norādīt arī otru – kāda tuva cilvēka – tālruņa numuru, uz kuru zvanīt, lai justos droši, ka patiešām būs sasniedzami brīdī, kad pienāks vakcinācijas laiks.

*Reģistrācija notiek saskaņā ar atbildīgajām valsts institūcijām par vakcināciju.