Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ventspils slimnīcā uzsākta senioru 70+ vakcinācija

SIA ’’Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca’’ Ventspilī šonedēļ tika uzsākta senioru 70+ vakcinācija. Kopumā šonedēļ plānots vakcinēt 56 seniorus.

Trešdien tika vakcinēts 31 seniors, savukārt ceturtdien plānots vakcinēt vēl 25 seniorus.

Vakcinācijai Ventspils slimnīcā ar Astra Zeneca pieteikušies teju 200 seniori vecumā virs 70 gadiem. Revakcinācija tiek noteikta pēc astoņām nedēļām. Nākamnedēļ tiks uzsākta senioru vakcinācija arī Talsu filiālē, kur šobrīd jau pieteikušies 118 seniori.

SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" uzsver, ka vakcinēšanās ir svarīga, jo palīdz novērst slimības izplatīšanos sabiedrībā, turklāt tas praktiski ir vienīgais veids, kā pēc iespējas ātrāk iespējams atgriezties normālā dzīves ritmā. Ja liela daļa iedzīvotāju ir vakcinēti, infekcijas slimībai ir grūti izplatīties. To dēvē par kolektīvo imunitāti. Vakcinācija var novērst slimību vai ievērojami samazināt jaunu inficēšanās gadījumu skaitu.

Vienlaikus SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" informē, ka arī pēc vakcinācijas jāievēro valdības noteiktie ierobežojumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Pieteikties vakcinācijai iespējams pa tālruni: 26493408

Veicot zvanu, ir jābūt gatavam nosaukt savu personas kodu un vārdu/uzvārdu, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi. Būs iespēja norādīt arī otru – kāda tuva cilvēka – tālruņa numuru, uz kuru zvanīt, lai justos droši, ka patiešām būs sasniedzami brīdī, kad pienāks vakcinācijas laiks.