Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ventspils Dzemdību nodaļā marts iesācies ar 3 meitenīšu ierašanos

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā jūtama sieviešu dienas tuvošanās – 1. martā pasaulē nākušas trīs ventspilnieces - Letīcija, Inna un Samanta!

Šogad Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts jau 71 mazulis- 33 meitenes un 38 zēni.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu, turklāt jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums.

Sveicam jaunos vecākus un vēlam veselību meitiņām!