Tālrunis donoriemphone 636 20947

25.martā Ventspils dzemdību nodaļā sagaidīts 100. mazulis!

Hartmaņu ģimenei trešais dēliņš- Sandris nāca pasaulē 52cm garš un svēra 3,180 kg . Mājās mazo Sandri gaida divi lielie brāļi- Linards un Rinalds.

Māmiņa pauž pateicību vecmātei Guntai Cērpai, atzinīgi vērtē Ventspils dzemdību nodaļu un speciālistu darbu. Ģimenes, kurās jau aug divi bērniņi, nākamo bērniņu Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā sagaida paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Slimnīcas kolektīva vārdā ģimeni sveica SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, vēlot ģimenei veselību un laimi.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu, turklāt jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums.