Tālrunis donoriemphone 636 20947

Sirdssilta diena Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā

Šodien pēdējo darba dienu vecākās vecmātes amatā aizvadījā Gunta Cērpa, kura bērniņu sagaidīšanā Ventspilī piedalījusies jau 45 gadus. Un būtiski, ka to arī turpinās darīt – kā pēcdzemdību aprūpes vecmāte.

Šodien Gunta Cērpa dalījās sirsnīgos stāstos par pārmaiņām, ko piedzīvojusi Dzemdību nodaļa un par vairāk nekā 1000 sagaidītiem mazuļiem!

Šodienas laikrakstā “Ventas Balss” un portālā www.ventasbalss.lv lasiet interviju ar vecmātes atmiņu stāstiem!

Vienlaikus ar pateicību ilggadējai vecākajai vecmātei Guntai Cērpai – slimnīcas vadība sveica vecmāti Diānu Zaļepsku ar iegūto tituli „Gada vecmāte 2020”, kas ir valsts mēroga atzinība vecmātei personīgi, bet vienlaikus gods un lepnums Ventspils slimnīcai, jo mums ir vecmātes, kas savu darbu dara ar sirdi un dvēseli. Un tagad to zina visa Latvija!