phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcas vakcinācijas punktā ievērojams vakcinācijas plūsmas pieaugums

Šobrīd vakcinācija Ventspilī tiek veikta Lielajā Dzirnavu ielā 14, kur slimnīcas speciālisti to nodrošina divās plūsmās. Septembrī, salīdzot ar augustu, vakcinēto personu skaits palielinājies par 44%. 

Augustā Ventspilī vakcinētas 2059 personas, savukārt septembrī – 2973. Kopumā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspils vakcinācijas komanda veikusi turpat 26 tūkst. personu vakcināciju.

Kā liecina vakcinācijas dati, tad iedzīvotāju vēlme vakcinēties saistīta gan ar vīrusa izplatību, gan pieejamo vakcīnu veidiem, gan plašsaziņas līdzekļos izplatīto informāciju. Neatkarīgi no iemesliem, kādēļ iedzīvotāji izvēlas vakcinēties, slimnīcas valdes priekšsēdētājs J.Lācis pauž gandarījumu, ka arvien vairāk iedzīvotāju nolemj vakcinēties, jo tas šobrīd ir efektīvākais veids, kā varam samazināt straujo vīrusa izplatību.

Mainoties pieejamajiem vakcīnu veidiem, valsts noteiktajām prioritārajām grupām un citiem apstākļiem, vakcinācijas speciālisti nepārtraukti pielāgojas situācijai, un dara visu iespējamo, lai iedzīvotājiem būtu pēc iespējas ērtāk saņemt vakcīnu sev vēlamajā laikā.

Lai arī vakcinācijas temps pieaug, vakcinācijas speciālistiem nereti nākas iedzīvotājiem skaidrot arī jautājumus, kas nav slimnīcas pārziņā. Tā piemēram, iedzīvotāji, reģistrējoties vienotajā valsts sistēmā, nevar norādīt vēlamo vakcīnas veidu, savukārt slimnīca ir atkarīga no vienotajām valsts piegādēm. Ņemot vērā iepriekš minēto, dažkārt rodas situācijas, kad iedzīvotājs vēlas vakcinēties ar konkrētu vakcīnu, bet vakcinācijas punktā ir pieejama cita vakcīna. Šādos gadījumos iedzīvotāji tiek aicināti vai nu izvēlēties pieejamo vakcīnu vai ierasties citā laikā. Diemžēl slimnīca kā vakcinētājs šādus ar vakcīnu pieejamību saistītus jautājumus nevar atrisināt, tādēļ aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un kopā ar vakcinācijas speciālistiem rast iespējami labāko risinājumu, lai saņemtu sev vēlamo vakcīnu.

06.10.2021