*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ventspils slimnīcas vakcinācijas punktā ievērojams vakcinācijas plūsmas pieaugums

Šobrīd vakcinācija Ventspilī tiek veikta Lielajā Dzirnavu ielā 14, kur slimnīcas speciālisti to nodrošina divās plūsmās. Septembrī, salīdzot ar augustu, vakcinēto personu skaits palielinājies par 44%.

Augustā Ventspilī vakcinētas 2059 personas, savukārt septembrī – 2973. Kopumā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspils vakcinācijas komanda veikusi turpat 26 tūkst. personu vakcināciju.

Kā liecina vakcinācijas dati, tad iedzīvotāju vēlme vakcinēties saistīta gan ar vīrusa izplatību, gan pieejamo vakcīnu veidiem, gan plašsaziņas līdzekļos izplatīto informāciju. Neatkarīgi no iemesliem, kādēļ iedzīvotāji izvēlas vakcinēties, slimnīcas valdes priekšsēdētājs J.Lācis pauž gandarījumu, ka arvien vairāk iedzīvotāju nolemj vakcinēties, jo tas šobrīd ir efektīvākais veids, kā varam samazināt straujo vīrusa izplatību.

Mainoties pieejamajiem vakcīnu veidiem, valsts noteiktajām prioritārajām grupām un citiem apstākļiem, vakcinācijas speciālisti nepārtraukti pielāgojas situācijai, un dara visu iespējamo, lai iedzīvotājiem būtu pēc iespējas ērtāk saņemt vakcīnu sev vēlamajā laikā.

Lai arī vakcinācijas temps pieaug, vakcinācijas speciālistiem nereti nākas iedzīvotājiem skaidrot arī jautājumus, kas nav slimnīcas pārziņā. Tā piemēram, iedzīvotāji, reģistrējoties vienotajā valsts sistēmā, nevar norādīt vēlamo vakcīnas veidu, savukārt slimnīca ir atkarīga no vienotajām valsts piegādēm. Ņemot vērā iepriekš minēto, dažkārt rodas situācijas, kad iedzīvotājs vēlas vakcinēties ar konkrētu vakcīnu, bet vakcinācijas punktā ir pieejama cita vakcīna. Šādos gadījumos iedzīvotāji tiek aicināti vai nu izvēlēties pieejamo vakcīnu vai ierasties citā laikā. Diemžēl slimnīca kā vakcinētājs šādus ar vakcīnu pieejamību saistītus jautājumus nevar atrisināt, tādēļ aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un kopā ar vakcinācijas speciālistiem rast iespējami labāko risinājumu, lai saņemtu sev vēlamo vakcīnu.

06.10.2021