phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Topošajai Rehabilitācijas nodaļai piegādāta rokas rehabilitācijas robottehnoloģijas iekārta

Šonedēļ slimnīcas Rehabilitācijas un fizioterapijas nodaļas speciālisti apgūst piegādāto rehabilitācijas robottehnoloģijas iekārtu, kas sniegs jaunas terapijas iespējas pacientiem ar rokas funkciju ierobežojumiem, kas radušiem dažādu saslimšanu rezultātā.

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī norit aktīvi jaunās Rehabilitācijas nodaļas būvniecības darbi, un vienlaikus tiek iegādāts aprīkojums, lai līdz jaunās nodaļas atklāšanai, kas plānota nākamā gada pirmajā pusē, speciālisti būtu mūsdienīgās iekārtas apguvuši un varētu pilnvērtīgi uzsākt darbu.

Iegādātā Armeo Spring iekārta ir rokas ekoskelets ar svara atbalstu darbam trīs dimensijās. Pielāgojams svara atbalsts ir īpaši nozīmīgs, jo ļauj pacientiem jau drīz pēc saslimšanas sākt vingrināt roku, pat ja saviem spēkiem veikt kustību vēl neizdodas. Agrīna rehabilitācija tādejādi veicina ātrāku atlabšanu. Iekārtas galvenais uzdevums ir pilnveidot kustību amplitūdu un precizitāti.

Lai padarītu terapiju intensīvāku un pacientiem motivējošāku, iekārta savienojumā ar datoru veido virtuālu realitāti ar spēles elementiem. Ar datorsistēmas un atgriezeniskās saites palīdzību ir iespējams arī novērtēt pacienta funkcionālo stāvokli, dažādot terapiju, kā arī novērot pacienta progresu dinamikā.

Savukārt pacientiem vēlākos rehabilitācijas posmos rokas kustību kvalitāti palīdzēs uzlabot komplektācijā esošais Armeo Senso modulis, ko veido integrēta kustību un spēka satvēriena sensoru un datora sistēma. Šī iekārta ļaus pacientiem turpināt iesākto darbu jau iepriekš iepazītā virtuālā vidē, turpinot pilnveidot rokas un plaukstas kustību apjomu un koordināciju.

Jaunās, modernās robottehnoloģijas pacientu rehabilitāciju padarīs efektīvāku un aizraujošāku, kā arī pilnveidos un modernizēs terapeitu darbu.

07.10.2021