*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Talsu filiāle aicina darbā APKOPĒJU

Kvalitatīvi medicīniskie pakalpojumi nav iespējami bez apsaimniekošanas un uzkopšanas funkcijas veikšanas, tādēļ aicinām darbā Talsu slimnīcas Saimniecības daļā kolēģi, kam patiktu rūpes par drošu un patīkamu vidi slimnīcas telpās.

Mēs sagaidām:

• Pretendentu, kam svarīga tīrība un kārtība;

• Atbildības sajūtu un pieklājību;

• Vēlmi sadarboties un savstarpēju sapratni.

Tavi ieguvumi:

• Stabils un atbildīgs darbs;

• Apmācība, uzsākot darba pienākumus;

• Sociālās garantijas un lojāli kolēģi.

Mēs piedāvājam:

• Darba vietu Talsu pilsētā;

• Mēnešalgu: stundas tarifa likmi 3,263 EUR;

• Summēto darba laiku pilnas slodzes apmērā;

• Veselības apdrošināšanas polisi pēc sekmīga pārbaudes laika.

Kontaktinformācija un pieteikšanās:

ZKRS Talsu filiālē pa tālr. 25783445 Gaidīsim pieteikumus: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

11.10.2021