*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca meklē papildspēkus – esošās un topošās māsas un ārstu palīgus

Aicinām esošās un topošās māsas un ārstu palīgus pieteikties darbam Ventspils slimnīcā un Talsu filiālē. Speciālisti aicināti sazināties ar slimnīcas Personāldaļu, lai pārrunātu iespējas un vienotos par nosacījumiem darba uzsākšanai.

Ņemot vērā pieaugošo slimnīcu noslodzi, kā rezultātā ir izsludināta ārkārtējā situācija medicīnā Latvijā, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina atsaukties ārstniecības personas. Iespēja strādāt gan pilnas, gan nepilnas slodzes darbu, slimnīca piedāvā elastīgu darba grafiku, konkurētspējīgu atalgojumu, veselības apdrošināšanu u.c.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ir daudzprofilu reģionālā slimnīca, kas nodrošina augstas kvalitātes stacionāros un ambulatoros medicīniskos pakalpojumus. Slimnīca strauji attīstās, ik gadu ieguldot ievērojamus resursus sniegto pakalpojumu attīstībā – speciālistu piesaistē, ārstniecības metožu pilnveidē un  aprīkojuma iegādē.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas pakalpojumi pieejami Ventspils slimnīcā, filiālē Talsos, kā arī ambulatorajos centros citās Kurzemes pilsētās.

Slimnīca rūpējas par saviem darbiniekiem, sniedzot izaugsmes iespējas, stabilu un nozarē konkurētspējīgu atalgojumu, kā arī drošu darba vidi. Sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi un Talsu novada domi jaunajiem speciālistiem, kas pārceļas uz dzīvi Ventspilī vai Talsos, iespēju robežās tiek nodrošināta dzīvesvieta.

Darbs Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā nozīmē mūsdienīgus darba apstākļus, ko papildina dzīve kādā no mūsdienīgajām un sakoptajām Kurzemes pilsētām!

Saziņai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; tālr. 63621313.

Pievienojies un attīsties kopā ar mums!

12.10.2021