*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts 400. mazulis – meitenīte Krista

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā, 17.oktobrī sagaidīts 400.mazulis – meitenīte Krista. Upenieku ģimenei no Kuldīgas šis ir pirmais bērniņš. Krista nāca pasaulē 60cm gara un svēra 4,078 kg. Abi vecāki ar smaidu sejā atzīst, ka lēmums sagaidīt mazulīti tieši Ventspils Dzemdību nodaļā ir bijis pareizais.

Kristas tētis padalījās arī ar stāstu, kā vecāki izvēlējušies meitiņas vārdu: “Pirms mazulītes ierašanās pasaulē ilgi domājām, kāds vārdiņš viņai būtu piemērotākais. Vārds Krista bija viens no variantiem. Kad uzzinājām, ka lieliskajā komandā, kas palīdzēja mūsu mazulītei nākt pasaulē, bija Krista – nodomājām, ka tā ir zīme. Pēc tā, nebija ne mazāko šaubu, ka mūsu mazulītes vārdiņš būs tieši tāds!”

Slimnīcas kolektīva vārdā ģimeni sveica SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, ko pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums.

18.10.2021