*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Tiešsaistes tikšanās ar vecmāti – uzzini un jautā!

Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi.

Pirmdien, 25. oktobrī, plkst. 16.00 topošie vecāki aicināti uz bezmaksas tiešsaistes tikšanos ar SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu, lai uzzinātu un saņemtu atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem.

Pieteikties iespējams ŠEIT. vai zvanot pa tālruni 29133878.

Vecmāte ir speciālists, kurš topošajiem vecākiem palīdz ne tikai profesionāli, bet arī ar sirdi, ir līdzās gan pirms dzemdībām, gan sagaidot mazulīti, gan arī palīdzot jaunajiem vecākiem pielāgoties bērniņa ienākšanai ģimenē.

Sertificēta vecmāte Baiba Mincenberga Zoom sarunas laikā pastāstīs par šādām tēmām:

• Kad ir laiks doties uz dzemdību nodaļu?
  • Ko ņemt līdzi, dodoties uz dzemdībām?
  • Dzemdību sāpju remdēšanas paņēmieni, dzemdību norise.
  • Ar ko atšķiras fizioloģiskas dzemdības no ķeizargrieziena.
  • Partnera loma dzemdībās.
  • Drošs mājupceļš - piemērota, droša vide mazulim.
  • Pēcdzemdību periods, nedēļnieces psihoemocionālais stāvoklis.

Topošajiem vecākiem tiks piedāvāts arī video ieskats Dzemdību nodaļā, lai radītu drošības sajūtu un sniegtu pēc iespējas skaidrāku priekšstatu – kā izskatās vieta, kur stārķis iegriežas teju ik dienu!

Tikšanās tiek organizēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā” ietvaros.