*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

No 25. oktobra Talsu filiāles vakcinācijas punkts pārceļas uz Kareivju ielu 7

Pieaugot vakcinācijas plūsmai, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāle vakcināciju pret Covid-19 veiks plašākās telpās - Talsu novada administratīvā centra lielajā zālē, Kareivju ielā 7.

Vakcinācijas punkts Kareivju ielā 7 iedzīvotājiem būs pieejams no pirmdienas līdz sestdienai. Darba laiks plānots no plkst. 9.00 līdz 19.00, bet tas tiks pielāgots vakcinēšanās aktivitātei. Pieteikšanās vakcinācijai paliek nemainīga – portālā manavakcina.lv, vai zvanot pa tālruni 8989, kā arī ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vakcinācijai vienotajā valsts sistēmā, ir iespēja saņemt atbalstu, zvanot uz Talsu filiāli pa tālruni 25667849, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Arī iedzīvotājiem, kuri pieteikušies vakcinācijai vai kuriem paredzēta revakcinācija Talsu filiāles telpās Stendes ielā 1, sākot ar 25. oktobri noteiktajā laikā vakcinācija tiks nodrošināta jaunajā vakcinācijas punktā.

Aktuālā informācija par vakcinācijas plānu, vakcīnu pieejamību un iespējām reģistrēties tiek atjaunota katru nedēļu slimnīcas mājas lapā ziemelkurzemesslimnica.lv, kā arī slimnīcas facebook kontā www.facebook.com/ziemelkurzemesslimnica.

Telpas jaunā vakcinācijas punkta izveidei slimnīcai bezatlīdzības lietošanā piešķīrusi Talsu novada dome, bet punkta darbību nodrošinās SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāle. Jaunajai atrašanās vietai tiks pielāgots aprīkojums, kas tika izmantots vakcinācijas punktā Talsu sporta namā.

20.10.2021