*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Valdības noteiktie ierobežojumi ietekmē arī ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' sniegtos pakalpojumus

Būtiski pieaugot Covid-19 izplatībai, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem un Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēdē pieņemtajiem lēmumiem noteikta virkne ierobežojumu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā.

Ventspils slimnīcā un Talsu filiālē būtiski ierobežota plānveida pakalpojumu un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana. Jāatzīmē, ka ambulatorie pakalpojumi gan Ventspilī, gan Talsos joprojām pieejami pilnā apmērā.

Ventspils slimnīcā

Ventspils slimnīcā pārtraukta plānveida stacionāro un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana, turpinot bērnu aprūpi, grūtnieču un dzemdētāju aprūpi, oftalmoloģojas pakalpojumus, to pacientu veselības aprūpi, kuriem jāturpina vai jāpabeidz stacionārā neatliekamā kārtā uzsāktā ārstēšana, kā arī metadona un buprenorfīna aizvietojošo terapiju.

Tāpat Ventspils slimnīcā šobrīd turpina sniegt šādus stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus:

• akūto un neatliekamo medicīnisko palīdzību;
  • onkoloģiskās, dzīvību glābjošas operācijas; ­
  • veselības aprūpes pakalpojumus saistībā ar šādu slimību grupu ārstēšanu – onkoloģija, HIV/AIDS, tuberkuloze, psihiatrija, lipīgās ādas slimības un seksuāli transmisīvās slimības, traumatoloģija; ­
  • akūtās un subakūtās rehabilitācijas pakalpojumus personām, kurām pakalpojumu atlikšana var radīt invaliditātes risku vai darbspēju zudumu, tai skaitā bērniem, kuriem rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana var ievērojami pasliktināt funkcionēšanas spējas.

Talsu filiālē

Talsu filiālē pārtraukta plānveida stacionāro un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana, turpinot to pacientu veselības aprūpi, kuriem jāturpina vai jāpabeidz stacionārā neatliekamā kārtā uzsāktā ārstēšana.

Tāpat Talsu filiālē šobrīd turpina sniegt šādus stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus: ­

• akūto un neatliekamo medicīnisko palīdzību; ­ dzīvību glābjošas operācijas; ­

Ierobežoti pacientu apmeklējumi

Tāpat kā pavasarī – ierobežoti arī pacientu apmeklējumi. Gan Ventspils slimnīcā, gan Talsu filiālē pacientu apmeklējumi atļauti tikai īpaši kritiskos gadījumos ar slimnīcas vadības atļauju: ­