phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Valdības noteiktie ierobežojumi ietekmē arī ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' sniegtos pakalpojumus

Būtiski pieaugot Covid-19 izplatībai, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem un Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēdē pieņemtajiem lēmumiem noteikta virkne ierobežojumu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā.

Ventspils slimnīcā un Talsu filiālē būtiski ierobežota plānveida pakalpojumu un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana. Jāatzīmē, ka ambulatorie pakalpojumi gan Ventspilī, gan Talsos joprojām pieejami pilnā apmērā.

Ventspils slimnīcā

Ventspils slimnīcā pārtraukta plānveida stacionāro un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana, turpinot bērnu aprūpi, grūtnieču un dzemdētāju aprūpi, oftalmoloģojas pakalpojumus, to pacientu veselības aprūpi, kuriem jāturpina vai jāpabeidz stacionārā neatliekamā kārtā uzsāktā ārstēšana, kā arī metadona un buprenorfīna aizvietojošo terapiju.

Tāpat Ventspils slimnīcā šobrīd turpina sniegt šādus stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus:

  • akūto un neatliekamo medicīnisko palīdzību;
  • onkoloģiskās, dzīvību glābjošas operācijas; ­
  • veselības aprūpes pakalpojumus saistībā ar šādu slimību grupu ārstēšanu – onkoloģija, HIV/AIDS, tuberkuloze, psihiatrija, lipīgās ādas slimības un seksuāli transmisīvās slimības, traumatoloģija; ­
  • akūtās un subakūtās rehabilitācijas pakalpojumus personām, kurām pakalpojumu atlikšana var radīt invaliditātes risku vai darbspēju zudumu, tai skaitā bērniem, kuriem rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana var ievērojami pasliktināt funkcionēšanas spējas.

Talsu filiālē

Talsu filiālē pārtraukta plānveida stacionāro un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana, turpinot to pacientu veselības aprūpi, kuriem jāturpina vai jāpabeidz stacionārā neatliekamā kārtā uzsāktā ārstēšana.

Tāpat Talsu filiālē šobrīd turpina sniegt šādus stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus: ­

  • akūto un neatliekamo medicīnisko palīdzību; ­ dzīvību glābjošas operācijas; ­
  • veselības aprūpes pakalpojumus saistībā ar šādu slimību grupu ārstēšanu – onkoloģija, HIV/AIDS, tuberkuloze, psihiatrija, lipīgās ādas slimības un seksuāli transmisīvās slimības, traumatoloģija;
  • akūtās un subakūtās rehabilitācijas pakalpojumus personām, kurām pakalpojumu atlikšana var radīt invaliditātes risku vai darbspēju zudumu, tai skaitā bērniem, kuriem rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana var ievērojami pasliktināt funkcionēšanas spējas.

Ierobežoti pacientu apmeklējumi

Tāpat kā pavasarī – ierobežoti arī pacientu apmeklējumi. Gan Ventspils slimnīcā, gan Talsu filiālē pacientu apmeklējumi atļauti tikai īpaši kritiskos gadījumos ar slimnīcas vadības atļauju: ­

  • Iesniegums pacientu apmeklējumiem Ventspils slimnīcā sūtāms uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildāms slimnīcas reģistratūrā. ­
  • Iesniegums pacientu apmeklējumiem Talsu filiālē sūtāms uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildāms uzņemšanas nodaļas reģistratūrā un pie pacientu plūsmas organizatora

20.10.2021