*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atver papildu gultasvietas Covid-19 pacientiem

Aizpildoties sākotnēji Covid-19 pacientu aprūpei paredzētajām gultasvietām Ventspils slimnīcas infekciju slimību, Paliatīvās aprūpes, kā arī nodalītā Intensīvās terapijas nodaļā, slimnīca Covid-19 pacientu ārstēšanai pielāgojusi papildu 10 gultasvietas.

Balstoties uz Covid-19 vīrusa straujo izplatību, ko apliecina ik dienu no jauna reģistrēto inficēšanās gadījumu skaits, slimnīca gatavojas arī turpmākam hospitalizēto pacientu skaita pieaugumam, plānojot pielāgojamās gultasvietas un personāla noslodzi.

Trešdien, 20. oktobrī, Ventspils slimnīcā papildus atvērtas 6 gultasvietas Covid pacientiem ar vidēji smagu slimības gaitu un 4 pirmā līmeņa intensīvās terapijas (IT) gultas Covid pacientiem ar smagu slimības gaitu. Līdz ar to – uz 20. oktobri Covid-19 pacientu ārstēšanai Ventspils slimnīcā kopumā atvērtas:

• 40 gultasvietas pacientiem ar vidēji smagu slimības gaitu;

• 10 intensīvās terapijas (IT) gultasvietas pacientiem ar smagu slimības gaitu.

Nākamajā nedēļā 10 gultasvietas plānots atvērt arī slimnīcas Talsu filiālē.

Kā jau ziņots, šobrīd gan Ventspils slimnīcā, gan filiālē Talsos ierobežota plānveida pakalpojumu un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana un ierobežoti pacientu apmeklējumi.

Gādājot, lai iedzīvotājiem, kuri to vēlas, būtu iespēja vakcinēties, Ventspils vakcinācijas punktā Lielajā Dzirnavu ielā 14 palielināta jauda, vakcināciju veicot trīs plūsmās, savukārt Talsos, pieaugot iedzīvotāju pieprasījumam, vakcinācijas punkts no 25. oktobra tiek izvietots plašākās telpās - Talsu novada administratīvā centra lielajā zālē, Kareivju ielā 7.

21.10.2021