*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Aicinām komandā Datorsistēmas tehniķi

Ja vēlies piedalīties digitalizācijas projektos veselības aprūpes nozares attīstībai, kā arī sniegt atbalstu augsta līmeņa speciālistiem ikdienas darbā ar datortehniku un medicīnas iekārtām, tad ZRS administrācija gaida Tevi savā kolektīvā.

Kādēļ mēs?

Slimnīca Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem nodrošina neatliekamo palīdzību septiņās specialitātēs, kā arī plašu ambulatoro un stacionāro pakalpojumu klāstu, tādēļ IT infrastruktūras attīstība ir viena no slimnīcas turpmāko gadu prioritātēm. Efektīvi procesi bez digitāliem risinājumiem ir vakardiena, piesakies!

Mēs sagaidām:

• Speciālo vai pirmā līmeņa augstāko izglītību IT jomā

• Datortīkla darbības pārzināšanu pamatlīmenī

• Labas komunikācijas prasmes un analītisku domāšanu

• Augstu atbildības sajūtu un spēju strādāt komandā

• Teicamas latviešu valodas zināšanas.

Tavi ieguvumi:

• Stabils un interesants darbs

• Konkurētspējīgs atalgojums un sociālās garantijas

• Izaugsmes un profesionālās pilnveides iespējas

• Vērtīga pieredze uz attīstību vērstā komandā.

Tava ikdiena:

• Instalēt datortehniku un programmatūru saskaņā ar instrukcijām

• Vekt vienkāršu sistēmu testēšanu

• Diagnosticēt un novērst problēmas sistēmās

• Atbalstīt un konsultēt lietotājus jautājumos par komunikācijas sistēmām un datorprogrammu lietošanu

• Veikt atsevišķus sistēmu administratora pienākumus.

Mēs piedāvājam:

• Mēnešalgu sākot no 1200 EUR, atbilstoši kvalifikācijai un iepriekšējai darba pieredzei

• Darbs veicams klātienē, Inženieru ielā 60, Ventspilī, kā arī darba braucienos mūsu Kurzemes filiālēs

• Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu darba laiku

• Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi pēc 1 gada

Kontaktinformācija un pieteikšanās:

Personāldaļas vadītāja Zane Eglīte, tālrunis 63622658 Gaidīsim Tavu pieteikumu līdz 05.12.2021 uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Datu pārzinis ir SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”. Ar privātuma politiku variet iepazīties mūsu mājas lapā.

23.11.2021