*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Par pēdu veselību Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē rūpējas trīs podoloģes

Podologs ir ārstniecības persona, kas veic podoloģisko izmeklēšanu, profesionālu ārstniecisko pēdu aprūpi, kā arī sniedz konsultācijas par pēdu pareizu kopšanu un citiem jautājumiem.

Talsu filiāles pēdu aprūpes kabinetā par pēdu veselību rūpējas trīs podoloģes - Laila Zommere, Diāna Sterķe, un Inese Sideļska, veicot:

• ieaugušu nagu korekciju;

• varžacu un kārpu apstrādi;

• papēžu plaisu un ādas sabiezējumu apstrādi;

• sēnīšu skartu un sabiezētu nagu apstrādi;

• nagu protezēšanu;

• diabētiskās pēdas aprūpi.

Katrs pacients vizītē tiek izvērtēts individuāli, nepieciešamības gadījumā pēdu aprūpes speciālisti sadarbojas ar dermatologu, ortopēdu, endokrinologu un citiem speciālistiem, kas var palīdzēt pacienta atveseļošanas procesā. Savlaicīga naga bojājumu konstatēšana palīdz īsākā laika periodā sasniegt labus ārstēšanas rezultātus.

Ļoti nozīmīga pacientu grupa, kuriem nepieciešama podologa palīdzība ir cukura diabēta pacienti. Pēdu aprūpe šiem pacientiem ar atbilstošu nosūtījumu un cukura diabēta diagnozi Talsu filiālē tiek sniegta kā valsts apmaksāts pakalpojums.

Nereti palīdzība pēdu aprūpē nepieciešama arī gados vecākiem cilvēkiem, pacientiem pēcoperācijas periodā (pēc muguras, gūžas traumām), kā arī citiem pacientiem, kuriem ir problemātiski nepieciešamo pēdu aprūpi veikt patstāvīgi.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Talsu filiālē speciālistes pacientus pieņem darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties uz vizīti var, zvanot uz Talsu filiāles reģistratūru pa tālruni 63259997.

24.11.2021