phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Par pēdu veselību Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē rūpējas trīs podoloģes

Podologs ir ārstniecības persona, kas veic podoloģisko izmeklēšanu, profesionālu ārstniecisko pēdu aprūpi, kā arī sniedz konsultācijas par pēdu pareizu kopšanu un citiem jautājumiem.

Talsu filiāles pēdu aprūpes kabinetā par pēdu veselību rūpējas trīs podoloģes - Laila Zommere, Diāna Sterķe, un Inese Sideļska, veicot:

• ieaugušu nagu korekciju;

• varžacu un kārpu apstrādi;

• papēžu plaisu un ādas sabiezējumu apstrādi;

• sēnīšu skartu un sabiezētu nagu apstrādi;

• nagu protezēšanu;

• diabētiskās pēdas aprūpi.

Katrs pacients vizītē tiek izvērtēts individuāli, nepieciešamības gadījumā pēdu aprūpes speciālisti sadarbojas ar dermatologu, ortopēdu, endokrinologu un citiem speciālistiem, kas var palīdzēt pacienta atveseļošanas procesā. Savlaicīga naga bojājumu konstatēšana palīdz īsākā laika periodā sasniegt labus ārstēšanas rezultātus.

Ļoti nozīmīga pacientu grupa, kuriem nepieciešama podologa palīdzība ir cukura diabēta pacienti. Pēdu aprūpe šiem pacientiem ar atbilstošu nosūtījumu un cukura diabēta diagnozi Talsu filiālē tiek sniegta kā valsts apmaksāts pakalpojums.

Nereti palīdzība pēdu aprūpē nepieciešama arī gados vecākiem cilvēkiem, pacientiem pēcoperācijas periodā (pēc muguras, gūžas traumām), kā arī citiem pacientiem, kuriem ir problemātiski nepieciešamo pēdu aprūpi veikt patstāvīgi.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Talsu filiālē speciālistes pacientus pieņem darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties uz vizīti var, zvanot uz Talsu filiāles reģistratūru pa tālruni 63259997.

24.11.2021