phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Maznodrošinātajiem samazina pacienta iemaksas

Ar šī gada 1. februāri stājušies spēkā grozījumi Ministru kabineta veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas noteikumos, kas paredz paplašināt iedzīvotāju loku, kuri ir atbrīvoti no pacientu iemaksām.Pacientu iemaksa vairs nav jāmaksā tiem iedzīvotājiem, kuru ienākumi uz katru ģimenes locekli pēdējo 3 mēnešu laikā nepārsniedz 120 latus mēnesī. Savukārt iedzīvotājiem, kuru ienākumi nepārsniedz 150 latus mēnesī, pacienta iemaksa samazināta par 50%.

Lai saņemtu atvieglojumus pacienta maksājumos, iedzīvotājam ir jāuzrāda Ventspils vai citas pašvaldības sociālā dienesta izsniegta izziņa.

 
Ventspils pašvaldības Sociālais dienests izsniedz izziņu darbspējīgām personām uz trijiem mēnešiem un darbnespējīgām personām uz sešiem mēnešiem.
 
2010.gada februārī