phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Samazina pacienta iemaksas

Sākot ar šī gada 1.janvāri pacientiem par ārstēšanos slimnīcā ir jāmaksā mazāk. Valstī noteiktā pacienta iemaksa par ārstēšanos diennakts stacionārā, sākot ar otro dienu, no 12 latiem samazināta uz 9,5 latiem. Savukārt par ārsta speciālista ambulatoru apmeklējumu ar ģimenes ārsta norīkojumu pacienta iemaksa samazinājusies no 5 uz 3 latiem. 

Līdz ar to, arī Ventspils slimnīcā par ārstēšanos visiem iedzīvotājiem būs jāmaksā mazāk. Tikmēr maznodrošinātajiem ventspilniekiem, kuri izmantos Ventspils slimnīcas pakalpojumus, pateicoties pilsētas pašvaldības sociālajai palīdzībai, pacientu iemaksa tiek samazināta no 7,2 latiem uz 4,7 latiem. 

Savukārt par ārsta speciālista ambulatoru apmeklējumu ar ģimenes ārsta norīkojumu pacienta iemaksa maznodrošinātajiem samazinājusies no 3 uz 1 latu. 

Par ārstēšanos dienas stacionārā pacientiem tāpat kā iepriekš jāmaksā 5 lati, bet maznodrošinātajiem ventspilniekiem – 3 lati. Tāpat maznodrošinātie ir atbrīvoti no 30 latu lielā līdzmaksājuma par ķirurģiskajām operācijām. Bet par ārstēšanos paliatīvās aprūpes nodaļā maznodrošinātajiem pacientiem jāmaksā 20 santīmi dienā (pārējiem – 5 lati). 

Jāuzsver, ka trūcīgajām personām valsts apmaksā gan operāciju līdzmaksājumus un dienas stacionārā sniegto palīdzību, gan pacientu iemaksas un citus līdzmaksājumus ārstniecības iestādēs. 

Ir noteikts, ka vienā ārstēšanās reizē slimnīcā pacientam nav jāmaksā vairāk nekā 250 latus, bet gada laikā pacienta iemaksas kopsumma par ambulatorajiem un stacionārajiem pakalpojumiem nevar būt lielāka par 400 latiem. 

Ir virkne personu grupas, kas ir atbrīvotas no pacientu iemaksām, tai skaitā bērni līdz 18 gadiem, politiski represētie, I grupas invalīdi, trūcīgās personas, grūtnieces un sievietes pēcdzemdību periodā līdz 42 dienām, ja viņas saņem veselības aprūpes pakalpojumus, kas saistīti tieši ar grūtniecības un pēcdzemdību novērošanu un grūtniecības norisi, kā arī citas kategorijas. Vairāk par atbrīvojamām kategorijām var uzzināt Ventspils slimnīcas mājas lapā www.ventspilsslimnica.lv sadaļā “Maksas pakalpojumi”. 

Ventspils slimnīcā ambulatori pacientus pieņem sekojoši sertificēti speciālisti – okulists, kardiologs, pulmonologs, internists, urologs, nefrologs, ginekologs, neirologs, ORL, infektologs un traumatologs- ortopēds. Slimnīca piedāvā arī plašu diagnostikas izmeklējumu klāstu – magnētiskās rezonanses izmeklējumus, datortomogrāfiju, USG, duplekssonoskopiju, ehokardiogrāfiju un neirosonogrāfiju bērniem. Tāpat slimnīcā darbojas brūču aprūpes kabinets un procedūru kabinets.

Apmeklējot speciālistus un diagnostikas pakalpojumus iepriekš jāpierakstās pa tālruni 636 24665.

2010.gada 6.janvārī