Pacientu Ombuds aicina brīvprātīgos

Pacientu Ombuds aicina pieteikties brīvprātīgos Ventspilī projekta "Senioru informētības un iesaistes līmeņa paaugstināšana veselības aprūpes jautājumos" ietvaros. Aicinām brīvprātīgos iesaistīties un palīdzēt Pacientu Ombuda organizētajā seminārā senioriem ''Mūžam veseli'', projekta ''Senioru informētības un iesaistes līmeņa paaugstināšana veselības aprūpes jautājumos'' ietvaros. Projektu finansē Šveices Konfederācija un Latvijas Republika no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Semināra mērķis ir informēt un aktivizēt pensionārus visā Latvijā, lai tie spētu pilnvērtīgāk iesaistīties savā veselības aprūpē, būtu informēti par savām pacientu tiesībām, saņemtu sev nepieciešamos pakalpojumus un palīdzību veselības veicināšanai, kā arī dalītos ar jauniegūto informāciju ar citiem mērķa grupas pārstāvjiem.

Galvenie uzdevumi brīvprātīgajiem būs pie semināra dalībnieku reģistrēšanas un pie semināra novērtējuma anketas izsniegšanas. Seminārs Ventspilī paredzēts 20.10., plkst.12.00, Ventspils Kultūras centra mazajā zālē, Kuldīgas ielā 18, tādēļ visi laipni aicināti pieteikties elektroniski  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Lūdzam pievienot savu CV. Brīvprātīgo dalība seminārā garantē jaunas zināšanas par veselības aprūpi Latvijā, kā arī sniegs lielisku pieredzi darbā ar cilvēkiem, uzlabojot komunikācijas un prezentēšanas prasmes. Visi dalībieki saņems apliecību par dalību projektā.

2011.gada 13.septembrī