phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Aicinām iesūtīt Ventspilī dzimušo mazuļu fotogrāfijas

Aicinām iesūtīt Ventspilī dzimušo mazuļu fotogrāfijas

Turpinot Ventspils dzemdību nodaļas salidojuma tradīciju, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca arī šogad visus aicina iesūtīt Ventspilī dzimušo mazuļu fotogrāfijas. No tām izveidotā fotogalerija tiks atklāta sirsnīgajā salidojumā 1.jūnijā.

Mazuļa bildīti digitālā formātā līdz 24.maijam gaidīsim e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , bet tās fotogrāfijas, kuras nav digitālā formātā, var atnest uz dzemdību nodaļu vai Ventspils Digitālo centru Akmeņu ielā 3. Šos fotoattēlus pēc ieskenēšanas varēs saņemt atpakaļ. Lūgums pie bildes pievienot bērna vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un datumu. 

Īpaši gaidīsim to mazuļu fotogrāfijas, kuri dzimuši pēdējā gada laikā un būsim priecīgi arī par senāk dzimušo ventspilnieku bērnības bildēm. Tāpat gaidīsim bildes, kas fotografētas dienā, kad jaundzimušais izrakstīts no dzemdību nodaļas, un vecāki ar mazuli nofotografēti kopā ar nodaļas personālu.
 
Fotogalerija tiks veidota sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru. Uz fotogalerijas atklāšanu un simbolisko salidojumu, kas notiks Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1.jūnijā, plkst.16 būs laipni gaidīti visi, kas būs iesūtījuši fotogrāfijas. Tāpat uz pasākumu tiks aicināti dzemdību nodaļas esošie un bijušie darbinieki.
Gaidīsim mazuļu fotogrāfijas un uz tikšanos trešajā salidojumā!

2011.gada 9.maijā