phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Slimnīcā dežūrē papildus bērnu ārsts

Slimnīcā dežūrē papildus bērnu ārsts

Saistībā ar to, ka brīvdienās un svētku dienās ģimenes ārsti nav pieejami un vecāki šajos laikos savus saslimušos bērnus ved uz slimnīcas traumpunktu, ar februāri Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca papildus esošajiem dežūrspeciālistiem nozīmējusi vēl vienu pediatru jeb bērnu ārstu.

Papildus pediatrs mazos pacientus pieņem ar paaugstinātu temperatūru, klepu, vēdera sāpēm, alerģiskām reakcijām un tamlīdzīgām saslimšanām, kā arī ar nelielām sadzīves traumām. Papildus bērnu ārsts ambulatorās konsultācijas sniedz brīvdienās un svētku dienās no plkst. 9:00 līdz 15:00. Vienlaicīgi šajās dienās un arī pārējā laikā tāpat kā līdz šim strādā diennakts dežūrpediatrs, kurš bērniem sniedz arī ambulatoro medicīnisko palīdzību.

Pasākuma mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pieejamību iedzīvotājiem, it īpaši tagad, kad būtiski palielinājusies saslimstība ar infekcijas slimībām, palielinot ambulatoro pacientu skaitu. Lai nodrošinātu šī veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanu un apmaksu, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ir noslēgusi līgumu ar Veselības norēķinu centra Kurzemes nodaļu.

Papildus informāciju var saņemt Ambulatorās palīdzības un uzņemšanas nodaļā vai zvanot pa tālruni 63624721.

UZZIŅAI: 

Pateicoties reģionālās slimnīcas statusam, Ventspils traumpunktā visu diennakti medicīnisko palīdzību sniedz septiņi dežūrspeciālisti: traumatologs, ķirurgs, neirologs, anesteziologs, iekšķīgo slimību speciālists, dzemdību speciālists un pediatrs (bērnu ārsts). Neatliekamo medicīnisko palīdzību Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā iespējams saņemt arī acu slimību un ausu, kakla un deguna slimību gadījumos.

2011.gada martā