Tālrunis donoriemphone 636 32092

Slimnīcā dežūrē papildus bērnu ārsts

Saistībā ar to, ka brīvdienās un svētku dienās ģimenes ārsti nav pieejami un vecāki šajos laikos savus saslimušos bērnus ved uz slimnīcas traumpunktu, ar februāri Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca papildus esošajiem dežūrspeciālistiem nozīmējusi vēl vienu pediatru jeb bērnu ārstu.

Papildus pediatrs mazos pacientus pieņem ar paaugstinātu temperatūru, klepu, vēdera sāpēm, alerģiskām reakcijām un tamlīdzīgām saslimšanām, kā arī ar nelielām sadzīves traumām. Papildus bērnu ārsts ambulatorās konsultācijas sniedz brīvdienās un svētku dienās no plkst. 9:00 līdz 15:00. Vienlaicīgi šajās dienās un arī pārējā laikā tāpat kā līdz šim strādā diennakts dežūrpediatrs, kurš bērniem sniedz arī ambulatoro medicīnisko palīdzību.

Pasākuma mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pieejamību iedzīvotājiem, it īpaši tagad, kad būtiski palielinājusies saslimstība ar infekcijas slimībām, palielinot ambulatoro pacientu skaitu. Lai nodrošinātu šī veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanu un apmaksu, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ir noslēgusi līgumu ar Veselības norēķinu centra Kurzemes nodaļu.

Papildus informāciju var saņemt Ambulatorās palīdzības un uzņemšanas nodaļā vai zvanot pa tālruni 63624721.

UZZIŅAI:

Pateicoties reģionālās slimnīcas statusam, Ventspils traumpunktā visu diennakti medicīnisko palīdzību sniedz septiņi dežūrspeciālisti: traumatologs, ķirurgs, neirologs, anesteziologs, iekšķīgo slimību speciālists, dzemdību speciālists un pediatrs (bērnu ārsts). Neatliekamo medicīnisko palīdzību Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā iespējams saņemt arī acu slimību un ausu, kakla un deguna slimību gadījumos.

2011.gada martā