Tālrunis donoriemphone 636 32092

Slimnīcas anesteziologam seko “ēna”

Trešdien, 16.februārī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas anesteziologa, galvenā ārsta vietniekam Olafam Ķeņģim sekoja "ēna" - vidusskolēns Jānis Millers no 1.ģimnāzijjas. 11.klases skolēns nākotnē iecerējis studēt medicīnu. Šobrīd viņš vēl nav izvēlējies konkrētu specialitāti, taču pēc pirmās tiešās saskarsmes - Jānis kopā ar anesteziologu piedalījās trīs operācijās - sapratis, ka medicīna varētu būt īstā joma.

Skolēns atklāj, ka sākumā bijusi diezgan dīvaina sajūta, redzot, kā operē pacientu, taču tad kļuvis interesanti, sevišķi - žultspūšļa operācijas laikā.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ēnu dienās cenšas piedalīties katru gadu. Iepriekšējos gados ēnas bijušas arī valdes priekšsēdētājai Egijai Silieniecei, ķirurgam Jurijam Krupnovam un citiem.

Šādi profesionāli orientēti pasākumi dod iespēju jauniešiem iepazīties ar dažādu tautsaimniecības nozaru specialitātēm, piedalīties darba ikdienā, apjaust savas dzīves un karjeras iespējas, kā arī pārbaudīt sevi, lai nākotnē izvēlētos vēlamo profesiju, kā arī sasniegtu savas dzīves mērķu piepildījumu.

2011.gada 16.februārī