Ventspils traumpunkts strādās līdzšinējā režīmā

Ņemot vērā ventspilnieku uzdotos jautājumus saistībā ar plaši izskanējušo ažiotāžu, ka slimnīcu traumpunkti vairs nestrādās diennakts režīmā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca vēlas informēt, ka Ventspilī uzņemšanas nodaļa un traumpunkts pacientiem medicīnisko palīdzību sniegs visu diennakti, arī pēc 1.maija.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece skaidro, ka mūsu slimnīcai ir reģionālais statuss, tādēļ šīs plānotās izmaiņas to neskāra jau no paša sākuma un neskars arī pēc 1.maija.

Iecerēto traumpunktu reformu, kas paredzēja palīdzības sniegšanu tikai nakts laikā un brīvdienās, bija plānots īstenot vienīgi mazajās aprūpes slimnīcās.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, kur nodrošina neatliekamās palīdzības sniegšanu dažādu saslimšanu gadījumos, tāpat kā līdz šim 24 stundas diennaktī medicīnisko palīdzību sniegs septiņi dežūrspeciālisti, tai skaitā traumatologs, ķirurgs, neirologs, anesteziologs, iekšķīgo slimību speciālists, dzemdību speciālists un pediatrs (bērnu ārsts). Neatliekamo medicīnisko palīdzību slimnīcā iespējams saņemt arī acu slimību un ausu, kakla un deguna slimību gadījumos.

2011.gada14. janvārī