phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Parakstīs līgumu par Talsu jaunās slimnīcas ēkas būvniecību

Parakstīs līgumu par Talsu jaunās slimnīcas ēkas būvniecību

Ceturtdien, 26.jūlijā pulksten 16.00 notiks svinīga līgumu parakstīšana par Talsu slimnīcas jaunās ēkas būvniecību, būvuzraudzību un autoruzraudzību. Līgumus parakstīs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valde ar iepirkumu uzvarētāju pārstāvjiem:

  • par ēkas būvniecību ar SIA „Ostas celtnieks",
  • par būvuzraudzību ar SIA „L4",
  • par autoruzraudzību ar SIA „Ozola & Bula".

Līguma parakstīšanas pasākumā piedalīsies arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kapitāldaļu turētāji. Tostarp Talsu novada pašvaldību pārstāvēs domes priekšsēdētājs Miervaldis Krotovs, Ventspils pilsētas domi pārstāvēs domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un priekšsēdētāja vietnieks Guntis Blumbergs, tāpat pasākumā piedalīsies Dundagas novada domes priekšsēdētājs Gunta Abaja, Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un Mērsraga novada pārstāvis.

Atbilstoši noslēgtajiem līgumiem paredzēts, ka Talsu jaunās slimnīcas ēka Stendes ielā 1 tiks uzbūvēta līdz nākamā gada beigām. Ēkas tehnisko projektu izstrādāja SIA „Ozola & Bula". Pateicoties sadarbībai ar Ventspils pilsētas domi, Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai projekta īstenošanai ir izdevies piesaistīt Eiropas Savienības ERAF finansējumu 84,21% apmērā. Kopējās projekta īstenošanas izmaksas ir aptuveni pieci miljoni latu. ERAF sedz 4,16 miljonus latu, no valsts budžeta piešķirti 299 tūkstoši latu. Talsu novada pašvaldība būvniecības darbiem piešķīrusi 471 tūkstoti latu, Rojas novada pašvaldība - 5 tūkstošus latu, bet no slimnīcas līdzekļiem projekta īstenošanā tiks ieguldīti 118 tūkstoši latu.

Jaunajā slimnīcas ēkā atradīsies traumpunkts, vidēja izmēra stacionārs ar aptuveni 40 gultas vietām, divām operāciju zālēm, kā arī intensīvās terapijas jeb reanimācijas nodaļu. Tāpat būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, rehabilitācijas kabinetu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību. Pie jaunās slimnīcas tiks izveidotas autostāvvietas 70 automašīnu novietošanai.

Patlaban Talsu slimnīca atrodas ēkās, kuras ir kritiskā stāvoklī. Sabiedriskās domas pētījumu centra „SKDS" 2011.gada nogalē veiktās aptaujas rezultāti liecināja, ka jaunas Talsu slimnīcas ēkas būvniecības ieceri atbalsta lielākā daļa iedzīvotāju - 87% no Talsu pilsētā aptaujātajiem, 76% no citur Talsu novadā un 86% no Dundagas, Rojas un Mērsraga novadā dzīvojošajiem.

Talsu slimnīca pašlaik izvietota 1900., 1940. un 1963.gadā celtās ēkās. Stacionāra palātas un ārstnieciskās telpas neatbilst mūsdienu prasībām, pacientiem un arī medicīniskajam personālam radot nepievilcīgus uzturēšanās apstākļus. Jau 2000.gada sākumā ēkas iekšējo inženierkomunikāciju nolietojums bija 70%, bet pamatu nolietojums - 80%, līdz ar to būtu nepieciešami lieli kapitālieguldījumi, lai uzlabotu ēku stāvokli. Atbilstoši ekspertu slēdzienam, esošās ēkas uzlabošana nav iespējama un racionāla, nepieciešamie ieguldījumi būtu līdzvērtīgi jaunas funkcionāli atbilstošas ēkas būvniecībai.

2012.gada 23.jūlijā