Talsu slimnīcai uzdāvina 46 gadus vecu kaktusu

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle dāvanā saņēmusi 46 gadus vecu kaktusu.

Slimnīcas vadība un darbinieki vēlas izteikt pateicību nezināmajiem labdariem, kuri anonīmi atveduši un slimnīcai uzdāvinājuši cienījamā vecuma kaktusu. Augs, kurš ir sasniedzis ievērojamu augstumu, ir novietots slimnīcas foajē, lai slimnīcas darbiniekus un pacientus priecētu ar savu zaļo krāšņumu. Tuvākajā laikā kaktuss tiks pārstādīts lielākā un skaistākā puķupodā.

2012.gada 14.jūnijā