Slimnīca Talsos rīko iedzīvotāju informācijas dienu

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle ceturtdien, 5.maijā pulksten 16:00 iedzīvotājus aicina uz Veselības aprūpes informācijas dienu, kas notiks Administratīvā centra lielajā zālē, Kareivju ielā 7.

Pasākumā iedzīvotāji tiks informēti par aktualitātēm veselības aprūpes jomā:

• Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece un valdes locekle Kristīna Bidzāne - par slimnīcas attīstības jautājumiem un slimnīcas darba pilnveidošanas perspektīvām.
  • Talsu slimnīcas virsārsts Aivars Lācarus - par pieejamiem medicīniskajiem pakalpojumiem Talsu slimnīcā.
  • Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas tehniskais direktors Jānis Bumbieris un SIA „Ozola un Bula arhitektu birojs" arhitekte Andra Bula - par jaunās Talsu slimnīcas projektēšanas gaitu.

Tāpat slimnīcas pārstāvji atbildēs uz citiem iedzīvotājus interesējošajiem jautājumiem.

2011.gada 3.maijā