phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu slimnīca izvērtēšanai netiks pakļauta

Talsu slimnīca izvērtēšanai netiks pakļauta

Veselības ministrijas izveidotā darba grupa uzsākusi 11 lokālo slimnīcu izvērtēšanu, lai spriestu par to turpmāko nākotni. Talsu slimnīca izvērtēšanai netiks pakļauta, jo pateicoties apvienības izveidei ar Ventspils slimnīcu, tagad tā ir reģionālās slimnīcas filiāle.

Veselības ministrijas izveidotā darba grupa strādā pēc valdības uzdevuma, lai izstrādātu stacionāro ārstniecības iestāžu darba kvalitātes vērtēšanas kritērijus, kā arī sniedzamo pakalpojumu apjomu un apmaksas kārtību no šā gada 1. jūlija lokālajās ārstniecības iestādēs. Vērtētas tiek 11 lokālās slimnīcas, tai skaitā Kuldīgas un Tukuma slimnīcas. Tas iedzīvotājos raisa lielu uztraukumu, piemēram, aizstāvot Madonas slimnīcu, pagājušajā nedēļā Madonā notika iedzīvotāju pikets.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece uzsver, ka Talsu iedzīvotājiem par izmaiņām vairs nav jāuztraucas. Lai arī pirms nepilniem diviem gadiem Talsu slimnīca tika pārveidota par aprūpes slimnīcu, tomēr pagājušā gada maijā Talsu slimnīca apvienojās ar Ventspils slimnīcu, tā rezultātā iegūstot reģionālās slimnīcas statusu.

Veselības ministrijas darba grupa vērtēs arī slimnīcu traumpunktu darbību. Taču Talsu traumpunkts pēc pacientu apmeklējuma skaita ir otrais lielākais valstī. Tas norāda uz to, ka Talsos nav alternatīvas akūtās primārās veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, tādēļ iedzīvotāji pirmās palīdzības saņemšanai vēršas tieši slimnīcā. Šobrīd slimnīca nodrošina terapeitisko un ķirurģisko medicīnisko palīdzību visu diennakti.

Reģionālais statuss slimnīcas Talsu filiālei dod iespēju nodrošināt diennakts neatliekamo palīdzību Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novadu iedzīvotājiem. Tāpat Talsos iedzīvotāji var ārstēties slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā, terapeitiskā un ķirurģiskā profila nodaļās. Savukārt dienas stacionārs turpina sniegt gan ķirurģisko plānveida palīdzību, gan ginekoloģisko un terapeitisko palīdzību. Ir pieejami arī ambulatorie pakalpojumi un diagnostikas izmeklējumi. Vienlaicīgi slimnīca var plānot savu attīstību, iedzīvotājiem piedāvājot jaunus veselības aprūpes pakalpojumus. Tuvākajā laikā dienas stacionārā plānots uzsākt medicīniskās palīdzības sniegšanu arī bērniem.

2011.gada 2.martā