phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsos traumpunkts strādās visu diennakti

Talsos traumpunkts strādās visu diennakti

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas traumpunkti arī turpmāk pacientus pieņems visu diennakti. Ventspils traumpunktā tāpat kā līdz šim visu diennakti būs pieejami septiņi dežūrspeciālisti, bet slimnīcas Talsu filiāles traumpunktā divi - ķirurgs-traumatologs un terapeits.

Tādejādi Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem nekas nemainās un viņiem tāpat kā līdz šim būs nodrošināta specializēta neatliekamā palīdzība 24 stundas diennaktī, uzver Ziemeļlkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece.

Plašsaziņas līdzekļos izskanēja informācija, ka no 1.janvāra traumpunkti darba dienās strādās tikai naktīs un brīvdienās. Taču šīs iecerētās izmaiņas skāra vienīgi tā saucamās mazās aprūpes slimnīcas. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca kopā ar Talsu filiāli ir daudzprofilu reģionālas nozīmes slimnīca un to šīs izmaiņas neskāra.

5.janvārī tika paziņots, ka vienpadsmit slimnīcu un traumpunktu darbība mazajās pilsētās līdz 1.maijam tomēr nemainīsies, un iedzīvotāji varēs saņemt to pašu palīdzību, ko līdz šim.

2011.gada janvārī