Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Noteikti labākie Talsu slimnīcas darbinieki 2010

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadība otrdien, 28. decembrī svinīgi sveica 2010. gada labākos slimnīcas ārstus un darbiniekus. Apbalvoti tika gan Ventspils, gan Talsu filiāles darbinieki.

Tostarp no slimnīcas Talsu filiāles titulu "Gada ārsts 2010" ieguva ķirurgs Jānis Briedis. Šo titulu saņem ārsti, kuri gada laikā saņem visvairāk pacientu pateicības par viņu profesionalitāti, sirsnību, iejūtību un citām labam ārstam svarīgām īpašībām.

Savukārt titulam "Gada kolēģis 2010" kandidātus izvirzīja paši slimnīcas nodaļu mediķi un darbinieki. Šo titulu saņēma Talsu filiāles ārsti Iveta Ošiņa, Ināra Klemence, Jānis Briedis un Liene Rozefelde, medicīnas māsas Inga Zimele, Baiba Pecenčuka, Dace Grīnvalde un Velga Ose, kā arī māsu palīgi Judīte Fīlupe-Pīlupe, Mārīte Blumberga, Inga Žerba un Agrite Vīnerte.

Sirsnīgi sveicam savus labākos darbiniekus!

2010.gada 28.decembrī