phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Paraksta Talsu slimnīcas projektēšanas līgumu

Paraksta līgumu par jaunās slimnīcas ēkas projektēšanu Talsos

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece un SIA "Ozola&Bula, arhitektu birojs" valdes priekšsēdētaja Vija Ozola pirmdien, 11.aprīlī parakstīja līgumu par slimnīcas Talsu filiāles jaunās ēkas projekta izstrādi. 

SIA "Ozola&Bula, arhitektu birojs" uzvarēja slimnīcas rīkotajā atklātajā konkursā un jaunās ēkas skiču un tehnisko projektu izstrādās līdz šī gada beigām.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, kas izveidota apvienojot Talsu un Ventspils slimnīcas, turpina īstenot Talsu slimnīcas attīstības plānu, īstenojot jaunās ēkas būvniecības ieceri. Slimnīcas valdes priekšsēdētāja E.Siliniece informē, ka šobrīd slimnīca Talsos atrodas tehniski un morāli novecojušās telpās, kuras praktiski nav iespējams atjaunot. Piemēram, ēkas pamati ir nolietojušies par 80%. Tādēļ jau 2006.gadā Talsu pašvaldība pieņēma lēmumu būvēt jaunu slimnīcu citā vietā.

„Salīdzinot ar sākotnējiem plāniem, šobrīd paredzēts būvēt mazāka apjoma un kompaktāku ēku, ņemot vērā izmaiņas Latvijas veselības aprūpes politikā un tendencēm pasaulē, pārejot uz efektīvākiem aprūpes veidiem, stiprinot ambulatoro palīdzību," stāsta E.Siliniece. Viņa piebilst: svarīgi, ka jaunā slimnīcas ēka atradīsies iedzīvotājiem daudz ērtāk pieejamā vietā - Stendes ielā 1. Projektētāju uzdevums ir ēku veidot kā modernu arhitektonisku vides objektu pilsētvidē. Ēkas skiču projekts tiks nodots sabiedriskajai apspriešanai.

Talsu novada domes priekšsēdētājs Miervaldis Krotovs uzsver: „Pārdomāti izplānota un labi aprīkota slimnīca Talsos ir nepārprotams garants kvalitatīvas veselības aprūpes nodrošināšanai nākotnē. Tieši šie kritēriji projektēšanas procesā izvirzāmi kā vissvarīgākie. Esmu pārliecināts, ka jaunajā slimnīcā operatīvu un kvalitatīvu palīdzību varēs saņemt ikviens Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu iedzīvotājs, kā arī visi citi pacienti, kuriem būs nepieciešama medicīniskā palīdzība. Talsu novada pašvaldība apņemas nodrošināt arī pievadceļu izbūvi, komunikāciju izveidi un sakārtot transporta sistēmu, lai pacientiem būtu ērta piekļūšana slimnīcai."

Jaunajā slimnīcas ēkā atradīsies traumpunkts, vidēja izmēra stacionārs ar aptuveni 40 gultas vietām un plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, rehabilitācijas kabinetu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību. Pēc projekta pabeigšanas Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novadu iedzīvotājiem būs iespēja ārstēties patīkamās, plašās un mūsdienīgi aprīkotās telpās, bet personālam uzlabosies darba apstākļi.

Ēkas projekta izstrāde un autoruzraudzība kopumā izmaksās 68,3 tūkstošus latu. Gan projektēšanai, gan būvdarbiem 85% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21 % valsts budžets un 1,79 % Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca.