Tālrunis donoriemphone 636 32092

Labākie Talsu slimnīcas darbinieki 2011

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadība šonedēļ svinīgi sveica 2011. gada labākos slimnīcas ārstus un darbiniekus. Apbalvoti tika gan Ventspils, gan Talsu filiāles darbinieki.

.
Tostarp no slimnīcas Talsu filiāles titulu "Gada ārsts 2011" ieguva ārste Ināra Klemence. Šo titulu saņem ārsti, kuri gada laikā saņem visvairāk pacientu pateicības par viņu profesionalitāti, sirsnību, iejūtību un citām labam ārstam svarīgām īpašībām.
.
Savukārt titulam "Gada kolēģis 2011" kandidātus izvirzīja paši slimnīcas nodaļu mediķi un darbinieki. Šo titulu saņēma Talsu filiāles ārsti Iveta Ošiņa, Ieva Poriņa un Kaspars Kreislers, laborante Dace Grosberga, radiologa asistents Dace Cērpa, medicīnas māsas Mārīte Zapacka, Nora Dadze un Inta Abricka, māsu palīgi Judīte Fīlupe - Pīlupe un Līga Treimane, bet no administrācijas - vadības asistente Liene Treimane un galvenā medicīnas māsa Tatjana Neilande.
.
Sirsnīgi sveicam savus labākos darbiniekus!