phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcu apmeklē ANO projekta konsultants medicīnas atkritumu apsaimniekošanā

Ventspils slimnīcu apmeklē ANO projekta konsultants medicīnas atkritumu apsaimniekošanā

Ventspils slimnīcu šonedēļ no 26.līdz 28. novembrim apmeklē ANO Attīstības programmas un Pasaules vides fonda finansētā pilotprojekta konsultants Pawel Gluszynski no Polijas, lai uzlabotu medicīnas atkritumu apsaimniekošanu. 

Jau ziņojām, ka Ventspils slimnīca kopā ar Rēzeknes slimnīcu ir iesaistījusies pilotprojektā, kas perspektīvā paredz uzlabot medicīnas atkritumu apsaimniekošanu visā Latvijā.

 

Projekta konsultants vizītes laikā izvērtē jau esošo Ventspils slimnīcas atkritumu apsaimniekošanu, iepazīstas kā tiek izpildītas likumdošanā noteiktās instrukcijas, noskaidro kādām atļaujām jābūt, kā tiek klasificēti un šķiroti medicīniskie atkritumu, kā praksē tiek pārstrādāti gan medicīniskie, gan sadzīves un bīstamie atkritumi. 

Viens no konsultanta mērķiem ir izvērtēt iespējas, kā slimnīcā varētu aizstāt medicīniskās ierīces, kas satur dzīvsudrabu ar videi nekaitīgākām ierīcēm.

Vizītes pēdējā dienā konsultants sniegs slimnīcai rekomendācijas, kādi soļi būtu veicami, lai uzlabotu medicīnas atkritumu apsaimniekošanu. 

Pawel Gluszynski vērtē, ka Ventspils slimnīcas atbildīgais personāls praksē ir zinošs un kompetents medicīnas atkritumu apsaimniekošanas jautājumos, taču, viņaprāt, valsts līmenī ir nepieciešams būtiski pilnveidot rakstiskās instrukcijas ar precīzām pamācībām kā jāsavāc, jāšķiro un jāapstrādā medicīniskie atkritumi. 

ANO Attīstības programmas un Pasaules vides fonda finansētā projekta mērķis ir demonstrēt un ieviest labākās pieejamās tehnoloģijas un paņēmienus veselības aprūpes iestāžu medicīnisko atkritumu apsaimniekošanā, lai samazinātu organisko piesārņotāju un dzīvsudraba nonākšanu apkārtējā vidē. Tiks izveidota arī valsts apmācības programma, kā arī tiks pilnveidoti nacionālie likumdošanas akti balstoties uz veikto pilotprojektu rezultātiem. Projekta ietvaros tiks apzinātas labākās pieejamās tehnoloģijas medicīnisko atkritumu utilizācijai.

Projekts tiek ieviests astoņās stratēģiski izvēlētās valstīs, kuras pārstāv piecus pasaules attīstības reģionus. Latvijā pilotprojekta īstenošanai piesaistītas Ventspils un Rēzeknes slimnīcas. Projektu vada ANO un Pasaules vides fonda projekta komanda, kuras sastāvā ir starptautiskie eksperti, bet nacionālā līmenī ir izveidota projekta vadības grupa un ekspertu darba grupas. Projekta finansētājs ir Pasaules Vides Fonds. 

Ventspils slimnīcā darbojas specializēta mikroviļņu krāsns, kas neitralizē medicīniskos atkritumus, lai tie kļūtu nekaitīgi apkārtējai videi un samazinātu inficēšanās risku. 

Jāpiezīmē, ka medicīnas atkritumu sadedzināšana ir viens no lielākajiem dioksīna rašanās avotiem veselības aprūpes sektorā, tādēļ ir būtiski ieviest jaunas tehnoloģijas, kas utilizē medicīnas atkritumus tos nesadedzinot. 

2008.gada 27.novembrī