phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Lēmums apelācijas prasībā būs 24.janvārī

Tiesa ļauj turpināt Talsu slimnīcas būvniecību

Organizācija “Latvijas Zaļā kustība”, tās aktīvista Jāņa Matuļa vadībā, turpina likt šķēršļus Talsu jaunās slimnīcas būvniecībai. 10.janvārī Administratīvā apgabaltiesa skatīja organizācijas iesniegto apelācijas prasību. Lēmums būs 24.janvārī.

Organizācija “Latvijas Zaļā kustība”, tās aktīvista Jāņa Matuļa vadībā, turpina likt šķēršļus Talsu jaunās slimnīcas būvniecībai.10.janvārī Administratīvā apgabaltiesa skatīja organizācijas iesniegto apelācijas prasību. Lēmums būs 24.janvārī.

Jāatgādina, ka tiesu pirmā instance – Administratīvā rajona tiesa – decembrī apmierināja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas lūgumu atļaut turpināt Talsu jaunās slimnīcas būvniecību laikā, kamēr notiek organizācijas “Latvijas Zaļā kustība” (LZK) rosinātā tiesvedība saistībā ar izsniegtās būvatļaujas apstrīdēšanu. Tomēr LZK par šo slimnīcas būvniecībai pozitīvo lēmumu iesniedza blakus sūdzību.

Sūdzībā cita starpā ir norādīts, ka tiesa nav vērtējusi iespējas slimniekiem turpināt saņemt medicīniskos pakalpojumus esošajā Talsu slimnīcas ēkā. J.Matulis arī norāda, ka viens no slimnīcas korpusiem esot uzbūvēts jauns. Tam gan ir ļoti grūti piekrist, jo diez vai 1963. gadā būvēto, remontu neredzējušo korpusu var uzskatīt par jaunu. Protams, salīdzinot ar abiem pārējiem - 113 gadus un 73 gadus vecajiem slimnīcas korpusiem – tas ir krietni jaunāks.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ir cerību pilna, ka arī otra tiesu instance ēkas būvniecībai dos zaļo gaismu, jo gan Talsu novada pašvaldība, gan slimnīca ir visu izdarījušas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

Pēc vairāk kā divu mēnešu dīkstāves jaunās Talsu slimnīcas būvniecības vietā šonedēļ sākušies sagatavošanās darbi, lai iekonservētajā objektā varētu atsākt būvdarbus. Tiek veikti darbi, lai objektam pieslēgtu elektropadevi. Kamēr zeme nav sasalusi, paredzēts ierakt kabeļus un uzstādīt arī transformatoru. Bez elektrības pieslēguma nevar turpināt ēkas pamatu betonēšanas darbus. Ja sals pieturēsies minimāls, tad pamatu betonēšanu varēs atsākt jau tagad. Ja sals tomēr pieņemsies spēkā, būs jāgaida siltāks laiks vai pat pavasaris. Pastāv tehnoloģijas, kas ļauj šādus darbus veikt arī lielā salā, taču tās ir papildus izmaksas un var ciest arī kvalitāte. Slimnīcai ir svarīgi ne tikai ievērot būvniecības termiņus, bet arī, lai rezultāts būtu kvalitatīvs un augstākajām prasībām atbilstošs.

Ņemot vērā neparedzētos apstākļus saistībā ar ierosināto tiesvedību, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra sola pagarināt noteiktos būvniecības termiņus Eiropas Savienības līdzfinansējuma saņemšanai.

Šonedēļ slimnīcas no būvniekiem gaida aprēķinātos zaudējumus par dīkstāves mēnešiem. Uz jaunbūves iekonservēšanas brīdi novembra sākumā tie bija sasnieguši jau 12 tūkstošus latu. Ar katru dīkstāves dienu summa pieaug arvien lielāka. 

Paredzēts, ka jaunajā slimnīcas ēkā atradīsies traumpunkts, vidēja izmēra stacionārs ar aptuveni 40 gultas vietām, divām operāciju zālēm, kā arī reanimācijas nodaļu. Tāpat būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, rehabilitācijas kabinetu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību.

Projekta īstenošanai ir izdevies piesaistīt Eiropas Savienības ERAF finansējumu 84,21% apmērā. Kopējās būvniecības izmaksas plānotas – pieci miljoni latu. ERAF sedz 4,3 miljonus latu, no valsts budžeta piešķirti 299 tūkstoši latu. Talsu novada pašvaldība būvniecības darbiem piešķīrusi 471 tūkstoti latu, Rojas novada pašvaldība – 5 tūkstošus latu, bet no slimnīcas līdzekļiem projekta īstenošanā tiks ieguldīti 39 tūkstoši latu. 

 

2013.gada 11.janvārī