phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsos jaunās slimnīcas būvniecība turpinās

Talsos jaunās slimnīcas būvniecība turpinās

Pateicoties pozitīvajam tiesas spriedumam, šobrīd aktīvi norisinās Talsu jaunās slimnīcas ēkas būvniecības darbi. Celtniecības veikšanai ir labvēlīgi laika apstākļi un šobrīd notiek pamatu plātnes betonēšana, bet marta vidū jau sāksies slimnīcas ēkas karkasa būvniecība. 

Jau otra tiesu instance – šoreiz Administratīvā apgabaltiesa – ir apmierinājusi Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas lūgumu atļaut Talsu jaunās slimnīcas būvniecības turpināšanu ierosinātās tiesvedības laikā. Jau ziņojām, ka šo prasību decembrī bija apmierinājusi arī Administratīvā rajona tiesa, taču organizācija "Latvijas Zaļā kustība", tās aktīvista Jāņa Matuļa vadībā, šo lēmumu pārsūdzēja.

Atbilstoši 21.februārī paziņotajam Administratīvās tiesas lēmumam, būvniecība varēs turpināties, kamēr notiek organizāciju "Latvijas Zaļā kustība" un "Par sakoptu Latviju" ierosinātā tiesvedība par Talsu jaunās slimnīcas ēkas būvatļaujas atcelšanu. Šāda tiesvedība var ilgt pat vairākus gadus, tādēļ slimnīcas vadība ir gandarīta par pozitīvo tiesas lēmumu un var bez raizēm turpināt objekta celtniecības darbus.

Slimnīcas vadībai jau iepriekš bija pilnīga pārliecība, ka Talsu novada pašvaldība bija izdarījusi visu likumdošanā paredzētajā kārtībā un būvatļauja tika izsniegta tiesiski. Tādēļ ir prieks par iespēju turpināt būvdarbus, jo katra diena šī projekta īstenošanai ir ļoti svarīga. Īstenošanas termiņi ES projektam ir ierobežoti un jau esošās pusotra mēneša garās dīkstāves dēļ slimnīcas vadībai ar atbildīgajām institūcijām būs jāveic sarunas par termiņa pagarinājumu.

Tiesvedība par būvatļaujas apstrīdēšanu vēl turpināsies, taču slimnīcas vadība tic, ka arī tā beigsies slimnīcai pozitīvi, jo pirmstiesas pārbaude faktiski ir notikusi, un nav pamata domāt, ka šī tiesvedība beigsies savādāk.

Slimnīcas galvenais mērķis ir, lai Talsu novada iedzīvotājiem būtu iespēja saņemt augsti kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus pēc iespējas tuvāk viņu dzīvesvietai. Bet darbiniekiem būtu sakārtota darba vide. Talsenieki jau sen ir pelnījuši jaunu, labiekārtotu slimnīcu, kur var saņemt gan diennakts stacionāros, gan ambulatoros pakalpojumus.

Jau informējām, ka organizācijas "Latvijas Zaļā kustība" un "Par sakoptu Latviju" Administratīvajā rajona tiesā apstrīd Talsu novada domes izsniegto būvatļauju jaunās Talsu slimnīcas būvniecībai. Tādēļ rudenī sāktā ēkas celtniecība tika apstādināta, bet Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca iesniedza tiesai lūgumu atļaut turpināt būvniecību šīs tiesvedības laikā. Lūgums tagad ir apmierināts.

Ierosinātais tiesvedības process slimnīcai rada ievērojamus zaudējumus. Slimnīca ir spiesta tērēt naudu ne tikai advokātu pakalpojumiem, tai nāksies arī segt zaudējumus būvfirmai. Zaudējumi radušies, jo, pārtraucot būvniecības tehnoloģisko procesu, būve bija jāiekonservē, no objekta bija jāizved tehnika. Pie tam celtnieki nepaspēja izdarīt darbus, ko bija plānots paveikt līdz pirmajam sniegam. Tie visi ir neplānoti izdevumi, kas būs jāsedz slimnīcai.

Pateicoties sadarbībai ar Ventspils pilsētas domi, Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai projekta īstenošanai ir izdevies piesaistīt Eiropas Savienības ERAF finansējumu 84,21% apmērā. Kopējās būvniecības izmaksas plānotas – pieci miljoni latu. ERAF sedz 4,3 miljonus latu, no valsts budžeta piešķirti 299 tūkstoši latu. Talsu novada pašvaldība būvniecības darbiem piešķīrusi 471 tūkstoti latu, Rojas novada pašvaldība – 5 tūkstošus latu, bet no slimnīcas līdzekļiem projekta īstenošanā tiks ieguldīti 39 tūkstoši latu. 

 2013.gada 5.martā