phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Slimnīcas būvniecība norit pēc grafika

TSlimnīcas būvniecība norit pēc grafika

Talsu jaunās slimnīcas būvniecība notiek pēc grafika, pat nedaudz to apsteidzot, neskatoties uz tiesvedības procesiem.

Slimnīcas būvniecība notiek divās kārtās Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstītā projekta ietvaros. Šobrīd, paralēli Stendes ielai ir uzcelts slimnīcas korpuss, kura pirmajos divos stāvos tiks izvietota ambulatorā nodaļa un slimnīcas nodaļas. Bet pārējā slimnīcas daļā, kas vērsta uz Talsu Valsts ģimnāzijas pusi, tiek turpināta 1. un 2.stāva nesošo konstrukciju izbūve - sienu un kolonnu veidņu montāža, stiegrošana un betonēšana, 2.stāva pārsegumu veidņu montāža un betonēšana. Notiek ārsienu un iekšsienu mūrēšanas darbi no Keraterm blokiem, iekšējo inženiertīklu izbūves darbi (apkures sistēma, UK tīkli). Uzsākti cokolstāva grīdas siltumizolācijas ieklāšanas darbi, sagatavošanās darbi iekšējās elektromontāžas tīklu izbūvei. Uzsākti arī ēkas fasādes siltināšanas un apmešanas darbi cokolstāvā. Notiek sagatavošanas darbi jumta konstrukcijas izbūvei.

Augustā tiks liktas jumtu spāres, un septembra beigās gaidāmi spāru svētki. Līdz oktobra beigām ir paredzēts uzklāt jumta segumu visai ēkai, lai rudenī varētu notikt iekšdarbi. Jumts virs galvenās ieejas tiks būvēts no metāla konstrukcijām, tādēļ šiem darbiem termiņš ir noteikts nedaudz garāks - līdz decembra sākumam. Paralēli ēkas celtniecībai notiek arī iekšdarbi - tiek ierīkotas visas inženierkomunikācijas - ventilācijas, kanalizācijas sistēmas un notiks elektrotīklu izbūve. Darbi objektā tiek veikti pēc darbu izpildes kalendārā grafika, lai ēku varētu nodot paredzētajā termiņā 2014.gada 31.martā.

7.augustā celtniecības objektu apmeklēja Talsu, Rojas un Mērsraga novada pašvaldību pārstāvji.

Šobrīd esošajā slimnīcā ir 30 gultas vietas, jaunajā to būs vairāk. Turklāt jaunajā slimnīcā pacientiem vairs nebūs jāguļ lielās, piecvietīgās palātās, bet tie uzturēsies ērtās vienvietīgās, divvietīgās vai trīsvietīgās palātās. Tiks sniegti pakalpojumi arī hemodialīzes nodaļā, kur šobrīd pieaug pacientu skaits. Jaunajā ēkā atradīsies traumpunkts, divas operāciju zāles, kā arī reanimācijas nodaļa.

Tāpat būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, rehabilitācijas kabinetu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību. Piesaistot papildus speciālistus, jaunajā slimnīcā ambulatoro nodaļu iecerēts attīstīt.

 

2013.gada 9.augustā