phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu jaunā slimnīca svinēs Spāru svētkus

Talsu jaunā slimnīcas ēka svinēs Spāru svētkus

Trešdien, 9.oktobrī plkst.15:00 Talsos, Stendes ielā 1 notiks Talsu jaunās slimnīcas ēkas Spāru svētki. Pirms vainaga pacelšanas spārēs, klātesošos uzrunās Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus un Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Tas, kā ēka izskatīsies kopumā, atkarīgs no tās cepures – jumta. Jumta nesošajā konstrukcijā spāres ir galvenais elements. Jumta nesošās konstrukcijas pabeigšana ir svarīgs brīdis būvniecības procesā. Celtnieki uzskata, ka ar šo brīdi simboliski tiek pabeigti smagākie būvniecības darbi, ēka iegūst tās kopskata veidolu. Tāpēc šo brīdi parasti atzīmē, svinot Spāru svētkus.

Pirms vainaga pacelšanas spārēs, klātesošos uzrunās Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Širova, un, protams, arī būvnieki no SIA „Ostas celtnieks”. Pasākumu muzikāli kuplinās folkloras kopa „Talsu trimiš”.

Talsu jaunās slimnīcas ēkas būvniecība notiek pēc grafika. Līdz oktobra beigām ir paredzēts uzklāt jumta segumu visai ēkai, lai rudens un ziemas periodā varētu notikt iekšdarbi. Jumts virs galvenās ieejas tiks būvēts no metāla konstrukcijām, tādēļ šiem darbiem termiņš ir noteikts nedaudz garāks - līdz decembra sākumam. Ēku ekspluatācijā plānots nodot 2014.gada aprīlī. Tad sekos jaunās slimnīcas aprīkošana, lai varētu uzsākt pacientu uzņemšanu jaunās, gaišās, mūsdienīgās telpās.

Jaunajā slimnīcā būs 40 gultas vietas, turklāt pacientiem vairs nebūs jāguļ lielās, piecvietīgās palātās, bet tie uzturēsies ērtās vienvietīgās, divvietīgās vai trīsvietīgās palātās. Jaunajā ēkā atradīsies traumpunkts, divas operāciju zāles, kā arī reanimācijas nodaļa. Tiks sniegti pakalpojumi arī hemodialīzes nodaļā, kur šobrīd pieaug pacientu skaits.

Tāpat jaunajā slimnīcas ēkā būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, rehabilitācijas kabinetu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību. Piesaistot papildus speciālistus, jaunajā slimnīcā ambulatoro nodaļu iecerēts attīstīt.

Celtniecības darbus veic SIA „Ostas celtnieks”, būvuzraudzību veic SIA „Firma L4”, savukārt projektu izstrādājis SIA „Ozola&Bula, arhitektu birojs”, objekta darbu pasūtītājs SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”.

Talsu slimnīcu pacientiem atvēra 1894.gadā. Tajā bija desmit gultasvietu. Gadiem ejot, slimnīcas ēka tika pārbūvēta un paplašināta. Esošā slimnīca V.Ruģēna ielā ir godam kalpojusi, taču ēkas nolietojums vairs neļauj tajā turpināt veselības aprūpi. Atbilstoši ekspertu slēdzienam, ēkas praktiski nav iespējams atjaunot. Piemēram, tās pamati ir nolietojušies par 80%.

Pirms trijiem gadiem – 2010.gada 30.aprīlī tika izveidota SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, apvienojot Talsu slimnīcu un Ventspils slimnīcu. Kapitālsabiedrības dibinātāji – Ventspils pilsētas dome, Talsu, Dundagas un Rojas novadu domes. Parakstot apvienošanās līgumu, talseniekiem tika solīts uzbūvēt jaunu slimnīcu un šis solījums tiek pildīts. Pateicoties Ventspils pašvaldības atbalstam, jaunās slimnīcas būvniecībai Talsos izdevies piesaistīt gan Eiropas fondu finansējumu 4,3 miljonu latu apmērā, gan atbalstu no valsts budžeta.

ES projekta attiecināmās izmaksas – 5,15 miljoni latu, t.sk.:

  • 4,33 miljoni latu (84,21%) - ERAF,
  • 298 tūkstoši latu (5,79%) - valsts,
  • 471 tūkstotis latu (9,14%) - Talsu novada pašvaldība,
  • 5 tūkstoši latu (0,10%) - Rojas novada pašvaldība,
  • 39 tūkstoši latu (0,76%) - SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca".

 

2013.gada 4.oktobrī