phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Slimnīcā sarūk izmeklējumu rindas

Slimnīcā sarūk izmeklējumu rindas

Ventspils slimnīca saņēmusi papildu valsts finansējumu ambulatorajai jomai, kas ļauj nedaudz mazināt rindas uz pieprasītākajiem izmeklējumiem.

Pateicoties papildus piešķirtajam valsts finansējumam, kas paredzēts pacientu observācijai un ambulatorajiem izmeklējumiem, līdz gada beigām varēs veikt vairāk izmeklējumus par valsts naudu, informē Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Širova. Tas ļaus nedaudz samazināt rindas izmaksu ziņā visdārgākajiem un pieprasītākajiem – magnētiskās rezonanses un datortomogrāfijas – izmeklējumiem.

Slimnīcas galvenā reģistratore Inga Rūtenberga atklāj: ja līdz šim datortomogrāfijas izmeklējumus par valsts naudu slimnīca varēja veikt astoņiem pacientiem dienā, tad tagad tos varēs veikt 13 cilvēkiem. Savukārt magnētisko rezonansi līdz gada beigām varēs veikt astoņiem pacientiem dienā. Jau ziņojām, ka magnētiskās rezonanses izmeklējumiem valsts nauda jau bija praktiski beigusies.

Lai arī piešķirtais papildu finansējums nedaudz samazinājis rindas uz šiem izmeklējumiem, tās joprojām ir visai garas. Tostarp uz valsts apmaksātu magnētisko rezonansi šogad vairs pierakstīties nevar, bet uz datortomogrāfiju var pierakstīties uz decembra sākumu. Līdz gada beigām pilns pieraksts ir arī uz vairākiem citiem izmeklējumiem, tai skaitā uz valsts apmaksāto ehokardiogrāfiju, duplekssonoskopiju un ultrasonogrāfiju.

Slimnīcas vadītāja Egija Širova ir gandarīta par papildus piešķirto finansējumu, kas nedaudz samazina gaidīšanas rindas, taču sāpīgākās problēmas tas neatrisina. Nepieciešamais papildu finansējums nav piešķirts ne neatliekamās palīdzības sniegšanai stacionārā, ne arī pacientu ārstēšanai dienas stacionārā. Piemēram, dienas stacionāra pacientu ārstēšanai slimnīcai ir pārstrāde, proti, ārstēts vairāk iedzīvotāju, nekā Veselības ministrija plānojusi, piešķirot finanšu līdzekļus. Šie pārtērētie līdzekļi nav kompensēti un nav arī piešķirts solītais papildu finansējums. Tādējādi slimnīca ir nonākusi mīnusos, jo mediķi ir paļāvušies uz ministrijas solījumiem, ka nauda būs, un nav atraidījuši slimus cilvēkus.

 

2013.gada 7.novembrī