Tālrunis donoriemphone 636 32092

Slimnīcas pediatri pieņems ambulatori

Ņemot vērā pieprasījumu, Ventspils slimnīcas pediatri mazos pacientus sāks pieņemt arī ambulatori. Iepriekš nebija šādu iespēju tikt uz ambulatoro konsultāciju pie slimnīcā strādājošā pediatra.

Uz konsultatīvajām pieņemšanām vecāki savus bērnus varēs pieteikt pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas pediatrijas dienesta vadītājas Ievas Ozolas, bērnu nodaļas vadītājas Tatjanas Cinīte vai pediatres Ilzes Bukas.

Slimnīcas pediatrijas dienesta vadītāja Ozola skaidro, ka iepriekš nebija iespēju tikt uz ambulatoro konsultāciju pie slimnīcā strādājošā pediatra. Taču pēc šāda pakalpojuma ir pieprasījums, tādēļ arī slimnīca nākusi pretī un izveidojusi šādu iespēju. Tas būs maksas pakalpojums, un pierakstīties pie bērnu ārsta var slimnīcas reģistratūrā pa tālruni 63624665. Pediatri mazos pacientus pieņems reizi nedēļā.

Jāuzsver, ka slimnīcas pediatru konsultatīvās pieņemšanas neaizstās ģimenes ārsta darbu. Tā ir papildu iespēja konsultēties ar bērnu slimību speciālistu dažādu saslimšanas gadījumos. Slimnīcas piedāvātajām pediatra konsultācijām nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

FOTO: Bērnu ārstes Ieva Ozola (no kreisās), Tatjana Cinīte un Ilze Buka studē mazā pacienta slimības vēsturi, uzsverot, ka bērnu ārstēšanā svarīgākais ir komandas darbs.

2013.gada 19.novembrī