phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Cietušajiem asinis var ziedot arī Ventspilī

Traģēdijas upuriem asinis var ziedot arī Ventspilī

Šobrīd visā Latvijā cilvēki ziedo asinis Zolitūdes traģēdijā cietušajiem. Asinis var nodot arī Ventspils slimnīcā, kur atrodas vienīgais asins pieņemšanas kabinets Ziemeļkurzemē. 

Jau piektdienas rītā, nākamajā dienā pēc traģēdijas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas asins sagatavošanas nodaļā bija liels donoru pieplūdums. Slimnīca no sirds pateicas visiem donoriem, kas bija atnākuši un ziedoja asinis. To varēs darīt arī nākamajās nedēļās.

Donori tiek gaidīti katru pirmdienu un piektdienu no plkst. 8 līdz 10. Iepriekš lūgums piezvanīt pa tālruni 63632092, lai vienotos par laiku un noskaidrotu vai tieši jūsu asinsgrupa ir nepieciešama.

Donoram līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam, viņam jābūt vismaz 18 gadus vecam un vairāk nekā 50 kilogramus smagam. Pirms tam noteikti ir jāpabrokasto. 

Vesels cilvēks var ziedot asinis četras līdz piecas reizes gadā, ievērojot divu mēnešu intervālu starp asins nodošanas reizēm. Vienā asins nodošanas reizē donors ziedo 450 mililitru asiņu. Veselam cilvēkam neliels asins zudums nav kaitīgs. Tieši otrādi – donora organismā notiek asinsrades sistēmas atjaunošanās, stimulēšana, donori retāk slimo ar akūtām un hroniskām slimībām. Asins šūnas organismā ir nepārtrauktā kustībā. Veco šūnu vietā rodas jaunas, tāpat kā atjaunojas āda vai ataug mati.

 

Ko saņem donors

  • Vieglas brokastis viena lata apmērā,
  • Naudas kompensāciju par izdevumiem asins apjoma atjaunošanai – trīs latus,
  • Var izmantot likumā noteiktās brīvdienas saskaņā ar Darba likuma 74. pantā noteikto atlīdzību, ja nodod asinis, iepriekš par to paziņojot darba devējam. Pēc katras asins nodošanas darba devējs piešķir atpūtas dienu, izmaksājot noteikto atlīdzību, vai pēc donora pieprasījuma šo dienu pievieno ikgadējam apmaksātam atvaļinājumam,
  • Morālu gandarījumu, slimnieku un mediķu pateicību.

 

2013.gada 23.novembrī