phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Tiesa skatīs strīdu par Talsu slimnīcu

Tiesa skatīs strīdu par Talsu slimnīcas būvatļauju

Administratīvās rajona tiesas Liepājas tiesu nams ceturtdien, 28.novembrī skatīs organizāciju „Latvijas Zaļā kustība" un "Par sakoptu Latviju" prasību, kurā apstrīdēta būvatļaujas izsniegšana Talsu jaunās slimnīcas būvniecībai. 

Jāatgādina, ka talsenieka Jāņa Matuļa pārstāvētās organizācijas pagājušajā gadā tiesā iesniedza prasību, apstrīdot Talsu novada domes izsniegto būvatļauju jaunās Talsu slimnīcas būvniecībai, jo neesot ievērota noteikta procedūra. Tikmēr Talsu novada domes vadība vairākkārt uzsvērusi, ka Talsu novada dome ir ievērojusi visus likumā noteiktos normatīvos aktus un nav rīkojusies  pretēji iedzīvotāju interesēm. Šo faktu ir apstiprinājusi arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija. 

Pēc prasības iesniegšanas, Talsu slimnīcas ēkas celtniecība pagājušā gada rudenī tika apstādināta, taču Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca tiesai iesniedza lūgumu atļaut turpināt būvniecību tiesvedības laikā, kas var ilgt pat vairākus gadus. Lūgums divās tiesu instancēs tika apmierināts un būvniecības process šobrīd turpinās.

Patlaban topošā slimnīcas ēka jau ir zem jumta, oktobrī notika Spāru svētki. Iecerēts, ka visi būvdarbi tiks pabeigti pavasarī. Tad sekos jaunās slimnīcas aprīkošana, lai talsinieki un citi apkārtējo novadu iedzīvotāji varētu saņemt daudz kvalitatīvāku veselības aprūpi mūsdienīgos apstākļos, atbilstoši 21. gadsimta prasībām.

Jaunajā slimnīcā būs 40 gultas vietas, pacientiem vairs nebūs jāguļ lielās, piecvietīgās palātās, bet tie uzturēsies ērtās vienvietīgās, divvietīgās vai trīsvietīgās palātās. Jaunajā ēkā atradīsies traumpunkts, divas operāciju zāles, kā arī reanimācijas nodaļa. Tiks sniegti pakalpojumi arī hemodialīzes nodaļā, kur šobrīd pieaug pacientu skaits. Tāpat jaunajā slimnīcā būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, rehabilitācijas kabinetu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību.

Esošā slimnīca V.Ruģēna ielā ir godam kalpojusi, taču ēkas nolietojums vairs neļauj tajā turpināt veselības aprūpi. Atbilstoši ekspertu slēdzienam, ēkas praktiski nav iespējams atjaunot. Piemēram, tās pamati ir nolietojušies par 80%. Jaunās slimnīcas būvniecībai Talsos izdevies piesaistīt gan Eiropas fondu finansējumu 4,3 miljonu latu apmērā, gan atbalstu no valsts budžeta.

 

2013.gada 28.novembrī