phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Turpinās akcija „Meklējam sirdsmāsiņu”

Sākas akcija „Meklējam sirdsmāsiņu”

Vēl tikai nedēļu, līdz 12. decembrim ir iespējams nobalsot par mīļāko bērnu māsiņu ikgadējās akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" ietvaros, kurā piedalās arī Ventspils slimnīcas bērnu māsiņas.

No dzemdību nodaļas akcijā piedalās bērnu māsiņas Monika Lukšina, Sarmīte Pāvelsone, Rita Raševica, Ilze Švarce, Laura Sūngaile un Ilze Tomsone. Savukārt no bērnu nodaļas – Ludmila Boldireva, Jeļena Ļitvina un Jeļena Nastaščuka. Aicinam arī ventspilniekus aktīvi iesaistīties akcijā un izraudzīties savu sirdsmāsiņu. Nobalsot var gan slimnīcas nodaļās, gan arī portālā www.diena.lv/sirdsmasina.

Akcija "Meklējam sirdsmāsiņu" norisinās jau ceturto reizi. Varam lepoties, ka 2009.gadā par sirdsmāsiņu tika izraudzīta Ventspils slimnīcas bērnu māsiņa Laura Sūngaile.

Projekta patronese ir Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma. Akcijas laikā ar Rietumu Bankas labdarības fonda (RBLF) un laikraksta ''Diena'' atbalstu vairāku mēnešu garumā tiks noskaidrotas 22 Latvijas slimnīcu sirsnīgākās un atsaucīgākās bērnu māsas.

Akcija norisināsies līdz 12.decembrim, un šajā laika posmā ikviens varēs nobalsot par savu sirdsmāsiņu 22 Latvijas slimnīcu nodaļās, tai skaitā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī, kur izvietoti informatīvie plakāti, pieteikuma anketas un balsošanas kastītes. Nobalsot par savu sirdsmāsiņu var arī, aizpildot anketu portālā www.diena.lv/sirdsmasina, kur ievietoti bērnu māsiņu profili, kuras piedalās akcijā.

Akcijas noslēgumā 30 bērnu māsas tiks apbalvotas ar RBLF naudas prēmijām un saņems atzinības rakstus no akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" patroneses - Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas.

Katrs, kurš kādreiz uzturējies slimnīcā, zina, cik nenovērtējams ir medmāsas darbs, īpaši bērnu medmāsu darbs. Nav viegli ikdienā saskarties ar bērniem, kuriem sāp un kuriem ir vajadzīga palīdzība, un vienlaikus mierināt arī satrauktos vecākus. Akcijas mērķis ir ne tikai pievērst valsts pārvaldes un sabiedrības uzmanību šīs profesijas nozīmīgumam, bet arī vismaz nedaudz pateikties tiem simtiem  bērnu  māsiņu, kas katru dienu rūpējas par mūsu bērniem.

 

2013.gada 4.decembrī