Tālrunis donoriemphone 636 32092

Iepriecina slimnīcas mazos pacientus

Iepriecinās Ventspils slimnīcas mazos pacientus

Šodien Ventspils slimnīcā pie mazajiem pacientiem bija ieradusies jautra kompānija – Brīnumskapja iemītnieki kopā ar dakteriem Klauniem.

Brīnumskapja iemītnieki ar jaunu programmu uzsākuši koncertturneju. Vakar lielais koncerts notika arī Ventspilī, teātra namā Jūras vārti. Taču ne visi bērni var tikt uz koncertu, tādēļ vienlaicīgi ir aizsākusies labdarības akcija, kuras laikā Brīnumskapja iemītnieki kopā ar dakteriem Klauniem dodas pie bērniem uz reģionālajām slimnīcām, arī Ventspilī.

Uzmundrinot slimnīcā nonākušo bērnu sirsniņas, Brīnumskapja iemītnieki dziedāja dziesmas, iesaistīja bērnus rotaļās, ar viņiem jautrā noskaņā aprunājās un novēlēja ātru izveseļošanos.

Bērnus iepriecināt viesiem patiesi izdevās. Mazā Ketija no Talsiem stāsta, ka koncertiņš bijis liels pārsteigums. Viņai īpaši patikusi došanās vilcieniņā pa koridoru kopā ar klauniem, slimnīcas māsiņām un citiem bērniem. Emīlija no Ventspils jau iepriekš bija labi informēta par Brīnumskapi un tā dalībniekiem – Malvīni, Kaķīti Laķīti un pārējiem, tādēļ bija īpaši priecīga par viņu negaidīto viesošanos un skaisto dziedāšanu.

Kopā ar viesiem pasākumā iesaistījās gan Ventspils slimnīcas dr. Klauns Žozefīne, gan arī no Rīgas atbraukušais dr. Klauns Toto, kurš strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Abi, tai skaitā mūsu Žozefīne, uzstājas arī lielajā uzvedumā, kur Kaķītim Laķītim sasāpas vēders un dakteri Klauni iesaistās viņa ārstēšanā.

Ventspils slimnīcā jau kopš vasaras pāris reizes nedēļā pie mazajiem pacientiem nāk dakteris Klauns, lai viņus ārstētu ar prieka vitamīnu. Daktera Klauna galvenais uzdevums ir bērna fiziskā un emocionālā stāvokļa uzlabošana un palīdzība stresa pārvarēšanā sāpīgo, medicīnisko procedūru laikā. Lai veiksmīgi atveseļotos, optimisms un priecīgs prāts ir ļoti svarīgs. Jau esam informējuši, ka bērni par dakteri Klaunu ir sajūsmā un to vienmēr ļoti gaida. Par jauno kolēģi pozitīvi izsakās arī bērnu nodaļas ārsti un māsas, uztverot dakteri Klaunu kā līdzvērtīgu medicīnas darbinieku.

2013.gada 11.decembrī