phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Iepriecina slimnīcas mazos pacientus

Iepriecinās Ventspils slimnīcas mazos pacientus

Šodien Ventspils slimnīcā pie mazajiem pacientiem bija ieradusies jautra kompānija – Brīnumskapja iemītnieki kopā ar dakteriem Klauniem.

Brīnumskapja iemītnieki ar jaunu programmu uzsākuši koncertturneju. Vakar lielais koncerts notika arī Ventspilī, teātra namā Jūras vārti. Taču ne visi bērni var tikt uz koncertu, tādēļ vienlaicīgi ir aizsākusies labdarības akcija, kuras laikā Brīnumskapja iemītnieki kopā ar dakteriem Klauniem dodas pie bērniem uz reģionālajām slimnīcām, arī Ventspilī.

Uzmundrinot slimnīcā nonākušo bērnu sirsniņas, Brīnumskapja iemītnieki dziedāja dziesmas, iesaistīja bērnus rotaļās, ar viņiem jautrā noskaņā aprunājās un novēlēja ātru izveseļošanos.

Bērnus iepriecināt viesiem patiesi izdevās. Mazā Ketija no Talsiem stāsta, ka koncertiņš bijis liels pārsteigums. Viņai īpaši patikusi došanās vilcieniņā pa koridoru kopā ar klauniem, slimnīcas māsiņām un citiem bērniem. Emīlija no Ventspils jau iepriekš bija labi informēta par Brīnumskapi un tā dalībniekiem – Malvīni, Kaķīti Laķīti un pārējiem, tādēļ bija īpaši priecīga par viņu negaidīto viesošanos un skaisto dziedāšanu.

Kopā ar viesiem pasākumā iesaistījās gan Ventspils slimnīcas dr. Klauns Žozefīne, gan arī no Rīgas atbraukušais dr. Klauns Toto, kurš strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Abi, tai skaitā mūsu Žozefīne, uzstājas arī lielajā uzvedumā, kur Kaķītim Laķītim sasāpas vēders un dakteri Klauni iesaistās viņa ārstēšanā.

Ventspils slimnīcā jau kopš vasaras pāris reizes nedēļā pie mazajiem pacientiem nāk dakteris Klauns, lai viņus ārstētu ar prieka vitamīnu. Daktera Klauna galvenais uzdevums ir bērna fiziskā un emocionālā stāvokļa uzlabošana un palīdzība stresa pārvarēšanā sāpīgo, medicīnisko procedūru laikā. Lai veiksmīgi atveseļotos, optimisms un priecīgs prāts ir ļoti svarīgs. Jau esam informējuši, ka bērni par dakteri Klaunu ir sajūsmā un to vienmēr ļoti gaida. Par jauno kolēģi pozitīvi izsakās arī bērnu nodaļas ārsti un māsas, uztverot dakteri Klaunu kā līdzvērtīgu medicīnas darbinieku.

 

2013.gada 11.decembrī