phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Labākais ārsts 2013 – Jurijs Krupnovs (FOTO)

Labākais ārsts 2013 – Jurijs Krupnovs

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadība piektdien, 13. decembrī svinīgi sveica aizvadītā gada labākos  ārstus, medicīnas māsas, nodaļas vadītājus un citus darbiniekus. Galvenais tituls ķirurgam Jurijam Krupnovam. FOTO skatīt ŠEIT

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Širova pasākumā atgādināja, ka labāko mediķu un darbinieku apbalvošana notiek jau sesto gadu pēc kārtas. Tādā veidā tiek izteikta atzinība kolēģiem, kuru profesionālo darbu novērtējuši gan pacienti, gan arī kolēģi un slimnīcas valde. Kopumā šogad slimnīcas stacionārā palīdzība sniegta 11 tūkstošiem pacientu, un tas ir ļoti liels darba apjoms.

Pasākumā piedalījās arī par veselības nozari atbildīgais Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Blumbergs. «Gribu pateikt paldies visiem apbalvotajiem mediķiem, jo jūsu darbs ir tiešām svētīgs. Ārstam ir jānoliek malā savas rūpes un visu sevi jāvelta cilvēkam, kurš atnācis pēc palīdzības. Tas nozīmē, ka ārstam ir jāstrādā ar 200 % atdevi. Nejaušības pēc šādā darbā strādāt nevar,» sacīja G.Blumbergs, , īpaši sveicot galvenā titula 2013. gada Labākais ārsts ieguvēju Juriju Krupnovu (junioru), par kuru aizvadītajā gadā pacienti izteikuši visvairāk pozitīvas atsauksmes.

Savukārt titulus GADA ĀRSTS 2013.gadā ar savu profesionālo darbu izpelnījās ķirurgs Ēriks Čēms, anestezioloģe-reanimatoloģe Baiba Rauhvargere, pediatrijas dienesta vadītāja Ieva Ozola, bērnu infektoloģe Ilze Buka, kā arī kolēģi no slimnīcas Talsu filiāles - ķirurgs Jānis Briedis un virsārste Brigita Aišpure.

GADA ĀRSTS REZIDENTS tituls piešķirts anesteziologam – reanimatologam Jānim Berķim – Bergam no Talsiem.

Par titula GADA VECMĀTE ieguvēju kļuva Diāna Zaļepska. GADA NODAĻAS VADĪTĀJS ir traumatoloģijas nodaļas vadītājs Māris Zirnis, laboratorijas vadītāja Inta Čirkše unneiroloģijas nodaļa vadītāja Ilona Urtāne.

Titulu GADA MEDICĪNAS MĀSA ieguva uzņemšanas nodaļas māsa Marika Tanakova, kardioloģijas nodaļas māsa Marita Egle un Talsu filiāles iekšķīgo slimību un ķirurģijas nodaļas māsas Inita Madzule – Dzirkale, Elita Timma un hemodialīzes nodaļas māsa Inga Vitmane. Bet GADA MEDICĪNAS MĀSA VESELĪBAS APRŪPĒ MĀJĀS ir Līga Bartuļa. Par titulaGADA MĀSAS PALĪGS īpašniecēm kļuva Ņina Levita no traumatoloģijas nodaļas un Skaidrīte Pūliņa no iekšķīgo slimību un ķirurģijas nodaļas Talsos. Tikmēr GADA VIRSMĀSA ir ginekoloģijas nodaļas, ORL nodaļas un acu slimību nodaļas virsmāsa Silva Aļeksējeva, operāciju nodaļas virsmāsa Sintija Brice un uzņemšanas nodaļas virsmāsa Marita Blumberga. GADA BIOMEDICĪNAS LABORANTS ir Aija Maķevica no Talsiem.

Šogad pirmo reizi bija īpaša nominācija NOVITĀTE MEDICĪNĀ 2013.gadā, ko ieguva Dakteris Klauns Rebeka Arhipova. Kā pasākumā atminējās slimnīcas vadītāja Egija Širova, šā gada sākumā viņu uzrunāja biedrība Dr.Klauns, kā pirmajai slimnīcai ārpus Rīgas piedāvājot darbā pieņemt Dakteri Klaunu. Ventspils slimnīca vienmēr ir bijusi atvērta inovatīvām idejām un projekts tika īstenots – darbā pieņemts Dr.Klauns, ko iemieso Rebeka Arhipova. Viņas darbu atzinīgi novērtējuši gan mazie pacienti, gan arī bērnu nodaļas kolektīvs. Apbalvojuma saņēmēju ar dāvanām steidza apbērt arī Guntis Blumbergs, uzdāvinot Rebekai krāsainu pulksteni un citus pārsteigumus, paužot cerību, ka viņas darbošanās apjomi slimnīcā arvien pieaugs.

GADA NODAĻAS titulu saņēma Ķirurģijas nodaļa Ventspilī un Hemodialīzes nodaļa Talsos.

GADA DARBINIEKS ir kapelāne Daina Ramane. GADA ADMINISTRĀCIJAS DARBINIEKS ir saimnieciski tehniskā dienesta vadītāja Maija Zaķe un juriste Aija Zasa Talsos. Par titula GADA SAIMNIECĪBAS MĀSA īpašnieci kļuva Gunta Piusa, bet titulsMEDICĪNAS PERSONĀLA ATBALSTS piešķirts Ilzei Kauseniecei un Mirdzai Baženovai.

 

2013.gada 13.decembrī