phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Par pašvaldības naudu nopērk iekārtas

Par pašvaldības naudu nopērk iekārtas

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca par pašvaldības piešķirto finansējumu iegādājusies jaunas medicīniskās iekārtas, kas uzlabos veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas iespējas pilsētas iedzīvotājiem.

Katru gaduVentspils dome slimnīcai piešķir finansējumu medicīnisko tehnoloģiju iegādei, un šogad piešķirtie 109 tūkstoši latu izlietoti vairāku iekārtu iegādei. Tai skaitā nopirkts jauns stacionārais rentgens un pārvietojamais rentgens, bet ar jaunu dzemdību galdu modernizēta vēl viena dzemdību zāle.

Tāpat par pašvaldības piešķirto finansējumu šogad tiks uzsākta un nākamgad pabeigta otra acu ārsta ambulatorā kabineta iekārtošana, kuram tiks iegādāts arī mūsdienīgs digitālais foropters redzes funkciju pārbaudei. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Širova skaidro, ka pieprasījums pēc acu ārsta ir ļoti liels, tādēļ vēl viena acu ārsta kabineta izveide ir nepieciešamība. Tas ļaus samazināt gaidīšanas rindas.

Egija Širova uzsver, ka par pašvaldības nozīmīgo ikgadējo ieguldījumu ir liels gandarījums, jo slimnīca cenšas, lai visi nepieciešamie veselības aprūpes pakalpojumi un izmeklējumi būtu pieejami tepat uz vietas Ventspilī un cilvēkiem pēc iespējas mazāk būtu jādodas uz citām pilsētām. Un pašvaldība šajā ziņā ir liels palīgs.

 

Pārvietojamais rentgens iegādāts reanimācijas nodaļai, lai ar to varētu piebraukt pie pacienta gultas un smagais pacients nebūtu kaut kur jāved rentgena uzņēmuma veikšanai.

Ar mūsdienīgo rentgena iekārtu nomainīts viens no slimnīcas vecajiem stacionārajiem rentgena aparātiem, kas savu laiku bija nokalpojis.

Tagad visas dzemdību zāles ir modernizētas ar jauniem dzemdību galdiem, kurus ar pults palīdzību var transformēt un pielāgot dažādiem dzemdību apstākļiem. Tādējādi ērtības tiek nodrošinātas gan topošajai māmiņai, gan arī mediķiem.

Par pašvaldības piešķirto finansējumu Ventspils slimnīca ik gadu atjauno gan esošās medicīniskās tehnoloģijas, gan arī iegādājas iekārtas jaunu pakalpojumu sniegšanai. Piemēram, pagājušajā gadā iegādāts vērtīgais elektroencefalogrāfs, kas ļauj diagnosticēt neiroloģiskās saslimšanas, pamatā epilepsiju pieaugušajiem un bērniem. Iepriekš tāds pakalpojums Ventspilī nebija pieejams un ventspilniekiem nācās doties uz Rīgu. Pērn par pašvaldības naudu iegādātas iekārtas arī operāciju blokam un hemodialīzes nodaļai. Nopirktas arī funkcionālās gultas un krēsli, pacientu pārvadāšanas rati.

 

2013.gada 18.decembrī