phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Akcijas dalībnieces cienā ar kliņģeri

Akcijas dalībnieces cienā ar kliņģeri

Ceturtdien, 9.janvārī organizatori ar kliņģeri cienāja akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" dalībnieces. No Ventspils slimnīcas akcijā piedalījās deviņas bērnu māsiņas.

Mūsu slimnīcas bērnu nodaļas un dzemdību nodaļas bērnu māsiņām kliņģeri kopā ar organizatoriem sarūpēja veikals "Rimi". Tā ir kā pateicība par viņu veikto nenovērtējamo darbu. Nav viegli ikdienā saskarties ar bērniem, kuriem sāp un kuriem ir vajadzīga palīdzība, un vienlaikus mierināt arī satrauktos vecākus. Akcijas mērķis ir ne tikai pievērst valsts pārvaldes un sabiedrības uzmanību šīs profesijas nozīmīgumam, bet arī vismaz nedaudz pateikties tiem simtiem bērnu māsiņu, kas katru dienu rūpējas par mūsu bērniem.

No Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas akcijā piedalījās bērnu māsiņas Monika Lukšina, Sarmīte Pāvelsone, Rita Raševica, Ilze Švarce, Laura Sūngaile un Ilze Tomsone. Savukārt no bērnu nodaļas - Ludmila Boldireva, Jeļena Ļitvina un Jeļena Nastaščuka. Akcijas laikā vislielāko balsu skaitu no viņām savāca Monika Lukšina.

Lai arī mūsu māsiņas neiekļuva 30 laureātu vidū, kas tika izraudzītas no visām Latvijas slimnīcām, tomēr mums viņas ir vislabākās, kliņģera cienāšanas pasākumā uzsvēra slimnīcas galvenā māsa Lilita Grinpauka. Māsiņām pateicību par darbu izteica arī slimnīcas galvenais ārsts Dainis Gīlis.

Akcija "Meklējam sirdsmāsiņu" šogad notika jau ceturto reizi un varam lepoties, ka 2009.gadā par sirdsmāsiņu tika izraudzīta Ventspils slimnīcas bērnu māsiņa Laura Sūngaile.

 

2014.gada 9.janvārī