Tālrunis donoriemphone 636 32092

Akcijas dalībnieces cienā ar kliņģeri

Ceturtdien, 9.janvārī organizatori ar kliņģeri cienāja akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" dalībnieces. No Ventspils slimnīcas akcijā piedalījās deviņas bērnu māsiņas.

Mūsu slimnīcas bērnu nodaļas un dzemdību nodaļas bērnu māsiņām kliņģeri kopā ar organizatoriem sarūpēja veikals "Rimi". Tā ir kā pateicība par viņu veikto nenovērtējamo darbu. Nav viegli ikdienā saskarties ar bērniem, kuriem sāp un kuriem ir vajadzīga palīdzība, un vienlaikus mierināt arī satrauktos vecākus. Akcijas mērķis ir ne tikai pievērst valsts pārvaldes un sabiedrības uzmanību šīs profesijas nozīmīgumam, bet arī vismaz nedaudz pateikties tiem simtiem bērnu māsiņu, kas katru dienu rūpējas par mūsu bērniem.

No Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas akcijā piedalījās bērnu māsiņas Monika Lukšina, Sarmīte Pāvelsone, Rita Raševica, Ilze Švarce, Laura Sūngaile un Ilze Tomsone. Savukārt no bērnu nodaļas - Ludmila Boldireva, Jeļena Ļitvina un Jeļena Nastaščuka. Akcijas laikā vislielāko balsu skaitu no viņām savāca Monika Lukšina.

Lai arī mūsu māsiņas neiekļuva 30 laureātu vidū, kas tika izraudzītas no visām Latvijas slimnīcām, tomēr mums viņas ir vislabākās, kliņģera cienāšanas pasākumā uzsvēra slimnīcas galvenā māsa Lilita Grinpauka. Māsiņām pateicību par darbu izteica arī slimnīcas galvenais ārsts Dainis Gīlis.

Akcija "Meklējam sirdsmāsiņu" šogad notika jau ceturto reizi un varam lepoties, ka 2009.gadā par sirdsmāsiņu tika izraudzīta Ventspils slimnīcas bērnu māsiņa Laura Sūngaile.

2014.gada 9.janvārī